טראמפ

עובדים עם המותגים המובילים בתחום:

  • palm
צור קשר
מערכתצ הצללה מתקדמת - דגם טראמפ
טראמפ - פתרונות הצללה לבית - סוככי השרון
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

טראמפ

מערכת ההצללה המתקדמת מדגם Trump מייצגת היטב את שמה היוקרתי והמחייב. מדובר במערכת בעלת עיצוב מודרני בקווים נקיים, פונקציות מתקדמות ומבחר רחב של סגנונות וצבעים. מערכת Trump הינה תמצית השלווה והרוגע, אשר אתם מחפשים להרגיש בעת יציאה לחצר ו/או המרפסת.

מכאן, אין פלא כי הפכה פופולרית במיוחד בקרב אדריכלים רבים השואפים להפוך חללים חיצוניים, הן פרטיים והן עסקיים, למזמינים יותר, מוגנים יותר ונעימים יותר לאורך כל השנה.

איך ומה

Trump הינה מערכת גג נשלף מעוצבת, ייחודית ונוחה בעלת שלד אלומיניום שטוח, הידועה ברבגוניותה ומציגה מגוון רחב של כיסויי תקרה, צבעים, חומרים (דוגמת PVC, בד ועוד) ודוגמאות שונים העונים על הדרישות והסגנונות השונים של כל לקוח ולקוח.

הדוגמאות השונות מיובאות מאירופה וארה״ב ובעלות אחריות ל-3 שנים נגד דהייה ועובש. כיאה לשאר המוצרים שלנו, גם מערכת Trump מיוצרת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במיומנות ואיכות בלתי מתפשרות, ועל כן מתאימה לכל תנאי מזג האוויר המצויים בישראל.

ניתן להתאים את מידות המוצר בדיוק לפי דרישותיכם ולבחירתכם - החל מכיסוי התקרה ועד לחומרי הבנייה עצמם.

ובשורה התחתונה

אל תקרת המערכת ניתן להתאים מערכת תאורה, כך שינועו יחד. אורות ספוט או אורות ליניארים, המותקנים על פרופילי האלומיניום, ניתנים לשליטה מרחוק על ידי שלט או בעזרת פונקציית דימר. האפשרות לשלוט גם באופן ההצללה וגם באופן התאורה מקנה למערכת Trump יוקרתיות לצד פונקציונליות מרבית, המאפשרת להתאים את האווירה באופן מדויק לצרכי השוהים תחתיה.

מוצרים דומים

סוכך זיפ מבית סוככי השרון

סוכך zip ורטיקלי

רשת ממונעת נגללת בטכנולוגיה חדישה, חוסמת קרינת UV אך מאפשרת כניסת אור, עם שקיפות שאינה מסתירה את הנוף. לסוכך רשת נגללת חשמלית, המופעלת על ידי שלט או מתג. מתאים...

לתמונות נוספות ופירוט >
סוכך זרועות SOLITAR

סוכך זרועות SOLITAR

סוכך הדגל של חברת סוככי השרון. מגיע באורך של עד 5.90 מטר, וביציאה (עומק) של 4 מטר. חזק, מאסיבי ואלגנטי סוכך זרועות SOLITAR מבית חברת SPETTMANN – פתרון מושלם...

לתמונות נוספות ופירוט >