פביליון

עובדים עם המותגים המובילים בתחום:

  • palm
צור קשר
הצללה מתקדמת - מערכת פאבליון בסלון - סוככי השרון
הצללה מתקדמת - מערכת פאבליון למראה חם וביתי - סוככי השרון
הצללה מתקדמת - מערכת פאבליון בבניין משרדי - סוככי השרון
הצללה מתקדמת - מערכת פאבליון לתחום דק מסביב לבריכה - סוככי השרון
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

פביליון

מערכת הצללה מתקדמת בעלת עיצוב מחוטב ומחוספס באופיו, המעניקה לכל חצר, גן ומרחב חיצוני פן יוקרתי ומרשים במיוחד. הזוויות היפות, הדיוק בפרטים הקטנים והמאפיינים החזקים של פביליון, הם אלו המבדילים אותה משאר מערכות ההצללה בסגנון זה.

לצד איכותה יוצאת הדופן, אין פלא כי היא נחשבת למערכת ההצללה המושלמת עבור רב המתמחים החיצוניים הקיימים ולאורך כל עונות השנה.

איך ומה

למערכת Pavilion שלושה דגמים:

  1.  Pavilion Flat
  2.  Pavilion Tilted 
  3. Pavilion Curved

כלל הדגמים מגיעים בגדלים דומים, אך נבדלים זה מזה בזווית ההטייה של תקרת הגג.

כלל הדגמים של המערכת תוכננו והותאמו באופן מיוחד לשימוש בכל תנאי מזג אוויר, בעזרת חומרים איכותיים ועמידים במיוחד, אשר יובאו היישר מאירופה וארה״ב באחריות מלאה ל-3 שנים.

ניתן לסגור את המערכת בצדדים, וכך ליצור מעין ״חצר חורף״ מזמינה ונעימה לשהות ולאירוח. נוסף על כך, בעזרת טכניקה מובנית מיוחדת, ניתן לייבש את המים מכיסוי התקרה של המערכת ולמעשה ליהנות מהמרחב החיצוני שלכם לאורך כל ימי השנה.

ובשורה התחתונה

מערכת חזקה, ורסטילית ובעלת פונקציות רבות ההופכות אותה לאידיאלית עבור מי שאוהב את השהות בחצר ובמרפסת גם בעת חילופי העונות. עיצוב חסון ומעורר התפעלות יעניק לכם לא רק סביבה נעימה ומעוצבת לשהות בה, אלא גם ביטחון והגנה מפני תנאי מזג אוויר שונים.

מוצרים דומים

סוכך זיפ מבית סוככי השרון

סוכך zip ורטיקלי

רשת ממונעת נגללת בטכנולוגיה חדישה, חוסמת קרינת UV אך מאפשרת כניסת אור, עם שקיפות שאינה מסתירה את הנוף. לסוכך רשת נגללת חשמלית, המופעלת על ידי שלט או מתג. מתאים...

לתמונות נוספות ופירוט >
סוכך זרועות SOLITAR

סוכך זרועות SOLITAR

סוכך הדגל של חברת סוככי השרון. מגיע באורך של עד 5.90 מטר, וביציאה (עומק) של 4 מטר. חזק, מאסיבי ואלגנטי סוכך זרועות SOLITAR מבית חברת SPETTMANN – פתרון מושלם...

לתמונות נוספות ופירוט >