לג׳נד

עובדים עם המותגים המובילים בתחום:

  • palm
צור קשר
הצללה מתקדמת - לג'ניד
הצללה מתקדמת - מערכת לג'נד - מסוככי השרון
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

לג׳נד

תארו לכם שאתם יכולים לשלוט בעוצמת האור והחום של קרני השמש, לנווט את מזג האוויר כפי שאתם חפצים בכל רגע נתון וליהנות מהמרחב החיצוני ב-100% סיפוק. כך בדיוק זה מרגיש עם מערכת ההצללה המתקדמת Legend. זה הזמן להכיר אותה.

איך ומה

בזכות עיצוב מדויק וטכנולוגיה משוכללת, מערכת ההצללה המתקדמת Legend מאפשרת בקרת אקלים רצופה לאורך כל עונות השנה. תוכלו ליהנות מחום השמש הנעים מתי שתרצו וכמה שתרצו גם במבנים קיימים.

Legend מספקת עבורכם סביבה מעוצבת בעלת גימור אלגנטי וקווים נקיים, אשר מוסיפים נגיעה אסתטית ייחודית ונעימה למרחב בו אתם שוהים. בזהה לשאר מערכות ההצללה שלנו, גם מערכת Legend עשויה ממיטב החומרים הקיימים בשוק, המיובאים במיוחד מאירופה וארה״ב יחד עם אחריות נגד דהייה ועובש.

ובשורה התחתונה

את הקירוי ניתן לשדרג בעזרת תאורה דינאמית. בנוסף, תוכלו לבחור בין מגוון רחב של צבעים, דוגמאות וחומרים (דוגמת PVC או בד) כדי להתאים באופן מושלם את מערכת ההצללה להעדפותיכם וסגנונכם האישי.

מוצרים דומים

סוכך זיפ מבית סוככי השרון

סוכך zip ורטיקלי

רשת ממונעת נגללת בטכנולוגיה חדישה, חוסמת קרינת UV אך מאפשרת כניסת אור, עם שקיפות שאינה מסתירה את הנוף. לסוכך רשת נגללת חשמלית, המופעלת על ידי שלט או מתג. מתאים...

לתמונות נוספות ופירוט >
סוכך זרועות SOLITAR

סוכך זרועות SOLITAR

סוכך הדגל של חברת סוככי השרון. מגיע באורך של עד 5.90 מטר, וביציאה (עומק) של 4 מטר. חזק, מאסיבי ואלגנטי סוכך זרועות SOLITAR מבית חברת SPETTMANN – פתרון מושלם...

לתמונות נוספות ופירוט >