השמש הישראלית מחייבת פתרונות של הצללה, בייחוד במקומות ציבוריים בהם מתרוצצים ילדים, או היכן שיש בריכת שחייה. קשה ליהנות מהשהייה בחוץ בלא צל בשיאו של הקיץ. יתר על כן, קרינת השמש מסוכנת, והכרחי למגר את נזקיה כמה שרק ניתן. פתרונות ההצללה שאנו מספקים בחברת ‘סוככי השרון’ עונים על כלל הצרכים הנדרשים מהצללה איכותית: צל ובו מזג אוויר נעים בכל מצב, מיגור של קרני UV מהשמש ומראה נעים ומטופח לאזורים ציבוריים נרחבים

סוגי רשתות ההצללה המתאימים לבריכה, ג’קוזי או כל שטח שבו טובלים במים

מבין פתרונות ההצללה הרבים שאנו מספקים ללקוחותינו, ישנם שני סוגים של רשתות הצללה מומלצות:

  • מפרשי הצללה – מפרסים איכותיים הניתנים לעיצוב בכל צורה אפשרית. המפרשים מאופיינים בקווים מעוגלים לאורך הצלעות, אשר מסייעות במתיחת הרשת לשימוש מיטבי ביתרונות המפרש.
  • רשתות הצללה – רשתות הצל הן פתרון פשוט המספק הגנה מהשמש וקרירות נעימה תחת הצל במשך כל השנה. הרשתות אינן מחשיכות את המתחם המוצל ומכסות שטחים נרחבים בקלות.

תוכלו להתרשם ממגוון אפשרויות ההצללה שבאתר, ולבחור את זו המתאימה ביותר למבוקשכם ומוצאת חן בעיניכם מבחינה עיצובית. כמו כן, אנו מייצרים ומייבאים רשתות כמעט מכל סוג, ועל כן נוכל לספק לכם רשת הצללה כראות עיניכם, במחיר אטרקטיבי ובהתאמה מדויקת לרצונכם.

רשתות הצללה מצוינות לשטחי טבילה במים

אם אתם מחזיקים בבריכה, ג’קוזי או מקורות מים ציבוריים אחרים, אתם וודאי רוצים להשתמש בהם בימי הקיץ הרותחים ולא לחשוש מנזק ניכר לעורכם בשל הקרינה העזה. גם שימוש ב”זולה” שבגינה, ובגינה בכלל, מתאפשר רק אם האזור נעים ומוצל בעת החום. רשתות הצל שלנו לא מחייבות אישור עירייה להצללת אזורים פרטיים, ויכולות להגיע בכל צורה, צבע וגודל, לפי טעמכם ולפי הצורך. קיומה של רשת ימנע מכם את ההתעסקות באמצעי הצללה קטנים ולא-נוחים כמו שמשיות, ויספק לכם צל לשטח נרחב בלא מאמץ נוסף.

רשתות הצללה לבתי ספר

יותר ויותר בתי ספר, גני ילדים ומוסדות לימודים אחרים, פונים לשירותי ההצללה ברשת. בזכות הרשתות הייחודיות שלנו תוכלו לדעת שילדיכם משחקים בחוץ בבטחה, ושהנזק האפשרי להם הטמון באור השמש מופחת בצורה משמעותית. נוסף על כך, ההצללה מאפשרת לאזור להיות נעים ונוח גם בימים חמים מאוד, כך שהילדים לא ייאלצו שלא לשחק מפאת דאגתם הוריהם. אנו מספקים הצללה במגוון מרבי של צורות וגדלים לפארקי שעשועים, גנים ציבוריים ומקומות אחרים, כך שיש לנו ניסיון רב וידע מקסימלי בתחום זה, ותוכלו לסמוך עלינו שהמשחק באזור הפתוח לא יפגע בעורם הרגיש של הקטנים.

רשתות הצללה לבתי ספר

רשתות הצללה לאירועים פתוחים

חברת ‘סוככי השרון’ מתמחה גם בייבוא, ייצור והתקנה של רשתות  הצללה זמניות, לאירועים חולפים, כמו למשל מנגל, מסיבה ואירוע החל באוויר הפתוח. באמצעות פתרונות ההצללה של ‘סוככי השרון’ תוכלו למנוע מרוח עזה, שמש קופחת או חום להרוס את האירוע שארגנתם, ולא תאלצו להתקשות ולהתקין בעצמכם רשת צל ביתית ואיכותית פחות. אנו יכולים להתקין ולפרק את רשת הצל שביקשתם, ולהתאימה מבחינה קונספטואלית לאווירה המתבקשת מהאירוע.

ניסיון עצום ושירות מקצועי – ולא רק ברשתות הצללה

חברת ‘סוככי השרון’ היא החברה המיומנת והוותיקה ביותר לתחום במדינה, הקיימת כבר כ-30 שנה, וזכתה בזמן זה לאמון מוחלט מצד לקוחותיה ולהצללת משטחים רבים מאוד. רשתות ומפרסי ההצללה של החברה עברו אישור מתקנים מחמירים, וניתן לסמוך עליהם גם בהתקנתם היכן שיש ילדים קטנים ואנשים מבוגרים.

‘סוככי השרון’ שמים בראש מעייניהם את שירות הלקוחות, סיפוק מוצר מקצועי ומצוין וסיפוק כל צורך של כל לקוח. אנו מתחייבים לאפשר לכם את כל פתרונות ההצללה ברשתות שתרצו.