קורל

עובדים עם המותגים המובילים בתחום:

  • palm
צור קשר
פתרונות הצללה לגני אירועים - סוככי השרון
פתרונות הצללה - סוככי השרון - להרגיש בבית
הצללה מתקדמת - קורל - סוככי השרון
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

קורל

קורל היא מערכת הצללה מתקדמת עם טאץ' עיצובי ייחודי. כמו כל המוצרים מבית היוצר של המותגים המתקדמים ביותר שאנחנו מביאים, גם מערכת ההצללה המתקדמת Coral היא בעלת עיצוב פשוט – אך לא פשטני – שמספק עבורכם תוספת יפהפייה לבית. מערכת ההצללה קורל מחבקת את הביתיות והמשפחתיות, ומוסיפה נגיעה עדינה לחצר שלכם שהיא בדיוק מה שאתם צריכים. למערכת ההצללה קורל קימורים עדינים ורכים שהופכים אותה לפתרון ההצללה שאתם רוצים בדיוק לאותה פינה נעימה בגינה, בה תוכלו להתרווח ולצפות בעולם שמולכם.

איך ומה

גם קורל מתהדרת בשני דגמים עיקריים, Coral Eco Curved, ו-Coral Curved. את שניהם תוכלו לבחור כרצונכם מתוך מבחר עשיר של חומרי כיסוי, צבעים וצורות עבור התקרה הנעה, שיהפכו את קורל שלכם בדיוק למה שדמיינתם. החומרים (כדוגמת PVC או בד) מיובאים מארה"ב ומאירופה, ומיוצרים על ידי בכירי היצרנים, מגיעים אליכם עם אחריות נגד דהייה ועובש.

ובשורה התחתונה

עם קורל אין מה לדאוג ממים, משום שמערכת הניקוז שלה מובנית בתוך שלד מערכת ההצללה המתקדמת, יחד עם אפשרויות תאורה מתקדמות שיאפשרו לכם ללא כל מאמץ ליהנות מהחצר שלכם גם בשעות הלילה. קורל נותנת לכם פתרון הצללה איכותי עם "טוויסט" ייחודי בשבילכם.

מוצרים דומים

הצללה מתקדמת - מערכת סילבר מרהיבה - סוככי השרון

סילבר פלמייה

מערכת הצללה מתקדמת המציגה עיצוב מודרני וקווים פשוטים ונקיים, שהופכים אותה לפתרון הצללה נעים ולא פולשני או מעיק. כל היתרונות של מערכת הצללה מתקדמת יחד עם מראה...

לתמונות נוספות ופירוט >