קוסמו

עובדים עם המותגים המובילים בתחום:

  • palm
צור קשר
מערכת הצללה - דגם קוסמו
הצללה מתקדמת - מערכת קוסמו במרכז קניות - סוככי השרון
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

קוסמו - מערכת הצללה מתקדמת

מערכת ההצללה קוסמו נועדה לספק בקרת אקלים פנימית לאורך כל עונות השנה. בשונה ממערכת Legend בעלת הקווים הישרים, מערכת Cosmo מתאפיינת בגימורים מעוקלים, המשרים אווירה רומנטית גם במבנים קיימים בהם יש רצון ו/או צורך לשלוט בעוצמת החום והאור הנכנסים.

בעזרת Cosmo, תוכלו לחוות את השמש החמימה של האביב, או את האור הזהוב והרומנטי של הסתיו - בדיוק באופן בו חלמתם!

איך ומה

Cosmo נועדה לחזק סביבה בעלת אור טבעי, באופן אשר ידגיש את החום הטבעי והאווירה הנכונה בצורה הטובה ביותר. מדובר במערכת הצללה המספקת את הביטחון, העונג והאינטימיות הרצויים במרחב חיצוני מעוצב, ועל כן מהווה פתרון הצללה מושלם עבור מגוון חללים חיצוניים גדולים (דוגמת מרכזי קניות, שווקים ועוד). לצד כל אלה, באה לידי ביטוי איכות הייצור הגבוהה והאפשרות לבחור את החומרים, הבדים והדוגמאות על פי העדפה אישית.

ובשורה התחתונה

טכנולוגיה מתקדמת, חסינות ממים ותנאי מזג אוויר שונים, יכולת בקרת אקלים ושליטה במידת האור, לצד אפשרויות תאורה מתקדמות המעניקות יכולת ניצול מקסימלית של שהייה במרחב חיצוני גם בשעות הלילה - אין ספק כי מערכת Cosmo היא הדרך המושלמת ליהנות ממרחב חיצוני בכל שעה ובכל עת באופן הטוב והאיכותי ביותר.

מוצרים דומים

סוכך זיפ מבית סוככי השרון

סוכך zip ורטיקלי

רשת ממונעת נגללת בטכנולוגיה חדישה, חוסמת קרינת UV אך מאפשרת כניסת אור, עם שקיפות שאינה מסתירה את הנוף. לסוכך רשת נגללת חשמלית, המופעלת על ידי שלט או מתג. מתאים...

לתמונות נוספות ופירוט >
סוכך זרועות SOLITAR

סוכך זרועות SOLITAR

סוכך הדגל של חברת סוככי השרון. מגיע באורך של עד 5.90 מטר, וביציאה (עומק) של 4 מטר. חזק, מאסיבי ואלגנטי סוכך זרועות SOLITAR מבית חברת SPETTMANN – פתרון מושלם...

לתמונות נוספות ופירוט >