פתרונות הצללה

  • > הצללה של שטחים נרחבים
  • > אפשרות ליהנות בחוץ גם בשמש הקופחת
צור קשר
מפרשי הצללה לגן משחקים
שמשיות קונזוליות מעוצבות להפליא
פתרונות הצללה לגני אירועים - סוככי השרון
הצללה מתקדמת - מערכת פנורמה מוארת בלילה - סוככי השרון
הצללה מתקדמת - מערכת גאלה - סוככי השרון
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

אצלנו בחצר

עברתם לבית חדש ואין לכם סבלנות לחכות שנים עד שיגדלו עצים? מה אם אתם מחפשים להצליל בניין גדול ואלגנטי במראה מתכת מתוחכם?

מה אם אתם מחפשים פתרון הצללה למרפסת או לחצר מרוצפת? ומה אם פשוט יש לכם חלונות גדולים שמכניסים למבנה שמש קופחת וחום שתרצו לווסת?

לסוככי השרון יש פתרון בשבילכם - לכל מבנה, לכל סיטואציה, לכל צורך הפתרון שלו.

מהם פתרונות הצללה?

פתרונות הצללה הנם שם כולל לפרגולות, סוככים ורשתות הצל השונות, אשר נועדו לספק צל למבנה שלכם - כל מבנה והפתרון המתאים לו. אנשי מקצוע מנוסים יודעים כי לא לכל מרחב מתאימה אותה הצללה.

עבור לובי של בניין משרדים גדול שקירותיו עשויים זכוכית המשקפת את השמש הקופחת, נתאים מערכת הצללה מתקדמת.

לצורך הצללה למרפסת נתאים סוככים מתקפלים.

לחצר גדולה שעושים בה על האש – פרגולה.

לגן שעשועים באוויר הפתוח תתאים רשת צל גדולה וצבעונית, שתהיה פונקציונאלית ותקרר את המרחב בו הילדים משחקים, אך גם תתרום לעיצוב המזמין של הגן.

כל מרחב והצרכים שלו, המאפיינים הייחודיים שלו ותנאי השטח שלו.

אילו פתרונות הצללה אנחנו מציעים?

סוככי השרון מציעים מגוון פתרונות הצללה - מהפשוט והביתי ועד למתוחכם ביותר:

סוככים - עשויים מפלדות אל חלד ומאלומיניום חזקים וקלים, ניתנים לכוונון על ידי הלקוח. ניתנים גם לקיפול מושלם המספק מראה נקי ואסתטי. אינם דורשים, ברוב המקרים, אישורי בנייה מיוחדים, ומהווים פתרון מהיר וזול.

פרגולות - פתרון קירוי קל ומהיר להגנה מפני מזג אוויר שמשי ואפילו חורפי, במקומות פתוחים כגון חצרות ומרפסות. הפרגולה מהווה גם אלמנט עיצובי, ויכולה להיבנות מחומרים שונים לפי הסביבה. מורידה משמעותית את צריכת החשמל.

סגירות אלומיניום - גג אלומיניום וסגירות מסביבו המספק אופציה קלה ומהירה לסגירת חדר נוסף - בבתי עסק כמו בתי קפה או מסעדות ואף במרפסת הביתית. ניתנות לפירוק והרכבה מחדש בקלות.

רשתות הצללה - למרחבים פתוחים גדולים, גני שעשועים או מתחמי ירידים ופסטיבלים. התקנה מהירה וזולה, צל נעים לשטחים גדולים. פתרון קבוע וגם זמני לפי הצורך.

הצללה מתקדמת - מערכות הצללה מתוחכמות ומתקדמות אשר נועדו לתת פתרונות חכמים למגוון מרחבים - ולהציע גם בידודים טרמיים, הגנה מפני גשם ואוורור חכם.

סגירות חורף - סגירה של מרפסת או סככה על ידי בדי PVC או ניילון שקוף. פתרון מהיר וזול שנועד לתת לכם את האפשרות ליהנות מהמרפסת גם בחורף. מתאים במיוחד לבתי קפה ומסעדות.

מתאימים את פתרון ההצללה, במיוחד בשבילך

סוככי השרון, חברה בעלת ניסיון רב שנים אשר מאחוריה רזומה מכובד של פרוייקטים מגוונים, מעסיקה רק את אנשי המקצוע המנוסם והאחראיים ביותר. אנחנו יודעים כיצד לתת לכם את הייעוץ, שירות התכנון וההתקנה הטובים ביותר בשוק, על מנת להגיע לתוצאה המוצלחת ביותר עבורכם.

אם אתם מחפשים פתרון הצללה אלגנטי, פונקציונאלי ובטוח שיחזיק לכם לאורך שנים - פנו אלינו ואנו נמצא את ההתאמה המדויקת עבורכם.

 

עוד באותו הנושא

רשתות הצללה

מפרשי הצללה

רשתות הצללה לילדים

הצללה איכותית

מוצרים דומים

סוכך זיפ מבית סוככי השרון

סוכך zip ורטיקלי

רשת ממונעת נגללת בטכנולוגיה חדישה, חוסמת קרינת UV אך מאפשרת כניסת אור, עם שקיפות שאינה מסתירה את הנוף. לסוכך רשת נגללת חשמלית, המופעלת על ידי שלט או מתג. מתאים...

לתמונות נוספות ופירוט >
סוכך זרועות SOLITAR

סוכך זרועות SOLITAR

סוכך הדגל של חברת סוככי השרון. מגיע באורך של עד 5.90 מטר, וביציאה (עומק) של 4 מטר. חזק, מאסיבי ואלגנטי סוכך זרועות SOLITAR מבית חברת SPETTMANN – פתרון מושלם...

לתמונות נוספות ופירוט >