פרגולת SKYROOF

  • > אטימה מוחלטת מפני מים
  • > ספיגת רעשים
  • > אפשרות למראה עץ טבעי
צור קשר
פרגולה חשמלית מאלומיניום
פרגולת SKYROOF - מבט מקרוב - סוככי השרון
פרגולת SKYROOF עם תאורה מובנית - סוככי השרון
פרגולת SKYROOF בפנטהאוז מרהיב - סוככי השרון
פרגולת SKYROOF בפנטהאוז - סוככי השרון
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

פרגולת SKYROOF, אשר הוצגה לראשונה בתערוכת הפרגולות והסוככים שהתקיימה בגרמניה 2015, היא הבשורה החדשה והמתקדמת ביותר בתחום הפרגולות מאלומיניום. פרגולת BIOCLIMATIC של חברת 'סוככי השרון', הינה ייחודית בשלביה המתכווננים המאפשרים שליטה בזווית הסרגלים ובמידת כניסת האור, האוויר והצל הרצויים. ניתן להפעיל את פרגולת SKYROOF על ידי מנוע חשמלי או בהפעלה ידנית. גם פרגולה זו כלולה ברפורמה החדשה, שנועדה להקל על תהליך קבלת ההיתר לבנייה של פרגולות.

5 סיבות לבחור בפרגולת SKYROOF של סוככי השרון:

1. בידוד אקוסטי: שלבי הפרגולה מיוחדים במינם. כנף האלומיניום כפולה עם רווח של 5 ס"מ ובין שלבי הכנף נדחס חומר בידוד ייחודי הנקרא "פוליאוריטן מוקצף", המגן מבחינה אקוסטית מרעשים כמו רעשי גשם מטפטף. 2. בידוד טרמי: הפליאוריטן המוקצף גם מעניק בידוד טרמי גבוה מפני חום וקור. 3. אטימה מוחלטת: כששלבי הפרגולה סגורים אטימת הגג עומדת על 100%! 4. שיפוע: יתרונה של פרגולה זו על פני פרגולת אלומיניום רגילה, הוא בסרגלי הפרגולה, הבנויים כך שהמים מחליקים לצדדים ונאספים במרזבים, ועל כן אין הכרח בהתקנה שיפועית. 5. סגירה היקפית: קיימת אפשרות לסגירה מוחלטת של הפרגולה באמצעות חלונות נעים על גבי מסילות או לחילופין במערכת בדי PVC הנגללים בצורה חשמלית, הקלים יותר לתפעול.

פרגולת SKYROOF, בתוספת סגירה היקפית, יכולה לשמש גם לחדר לכל דבר!

העיצוב הייחודי של פרגולת SKYROOF:

ניתן להקנות לפרגולת SKYROOF מראה דמוי עץ, באמצעות בחירת צבע לשלד הפרגולה דמויי עץ. הדבר מקנה אווירה חמה בתחומה ותחושה של שהות במתחם עם פרגולת עץ טבעי. בכך מושגת הן אווירה נעימה וחמה, בלי הצורך בתחזוקה שוטפת שנדרשת בפרגולות עץ טבעי, והמראה הנקי והשלם נשמר לאורך זמן.

הידעתם? שלד הפרגולה ניתן לבחירה גם בכל צבע RAL – קטלוג בין לאומי המגדיר קשת רחבה של גוונים לצביעת אלומיניום.

ובשורה התחתונה... חברת סוככי השרון, העובדת בצמוד לתקן האיכות ISO לסוככים, מקפידה על תו תקן איכותי ושיתוף פעולה מלא עם היצרנים המובילים בתחומם בעולם, המגיעים ממדינות כמו: צרפת, גרמניה, איטליה, שוויץ וספרד. כחלק מתודעת השירות הגבוהה שלה, מעניקה חברת סוככי השרון לכל לקוח המתעניין בפרגולות בכלל ובפרגולות SKYROOF בפרט, מענה זמין ומקצועי ללא עלות, לכל שאלה או בקשה.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו, ותוך זמן קצר כבר תוכלו ליהנות מצל בקיץ ומהגנה מפני הגשם בחורף.

 

קישורים באותו הנושא:

פרגולות אלומיניום

פרגולות חשמליות

פרגולות נאספות סוככי השרון

פרגולות עץ איכותיות

פרגולות חניה לרכב

 

מוצרים דומים

פרגולה ללא עמודים בחזית המופעלת באמצעות מנגנון חשמלי לשליטה בכמות האור והצל הנכנסים פנימה

פרגולות אלומיניום

פרגולת אלומיניום מספקת הגנה מגשם ושמש ומאפשרת שליטה מלאה האור והאוויר שנכנסים פנימה. הפרגולה לא דורשת תחזוקה ומעניקה לבית מראה מודרני ויוקרתי.

לתמונות נוספות ופירוט >