רפורמה חדשה בשם “רפורמת הפרגולות”, מאפשרת קבלה של פתור מהבירוקרטיה הקשורה בהיתרי בנייה לעבודות זעירות. משום כך, תוכלו לאשר את בניית הפרגולה במהירות רבה אל מול הרשויות, ולהתקין פרגולות יפות מחומרים שונים לבחירתכם, אשר יאפשרו לכם לבלות את הקיץ בשטח הפתוח שבביתכם. הפרגולות ניתנות לשינויי הצללה, כך שתבחרו בכל רגע כיצד מתחשק לכם להצל על השטח. ישנם עיצובים מגוונים מאוד לפרגולות הקיציות, וחומרי ייצור שונים, על כן כדאי שתבחרו את זו המתאימה ביותר לסביבתכם ולטעמכם האישי.

סוגי הפרגולות המתאימות לקיץ

אנו מציעים ללקוחותינו מגוון סוגים של פרגולה לכל עונה. ריכזנו כאן את מגוון הפרגולות שאנו מציעים לשימוש בקיץ, כך שתוכלו לעיין בסוגים השונים, ולבחור לכם את הפתרון הטוב ביותר בעבורכם:
פרגולות חשמליות – פרגולות מעולות ובהן מותקן מנגנון מבריק אשר מאפשר לכם לשלוט בשלבי הפריסה של הגג, להדליק את מנורות הפרגולה (אם תרצו בהן), לאוורר את הקרקע בימים של אוויר מחניק וחם, ולהפכם לעמידים בפני גשם או לפתוחים וחושפי שמיים.
פרגולות עץ איכותיות – פרגולות במראה טבעי מעץ אורן פיני משובח, הניתנות להתקנה בצבעי עץ שונים ויפים. ניתן לשלב אותן עם חומרי אלומיניום, בד, פלסטיק, במבוק שיזף וזכוכית, או לסגור באופן היקפי עם אלומיניום דמוי עץ וזכוכית. ישנה אפשרות להשיג גג הזזה חשמלי.
פרגולות BIOCLIMATIC – הבשורה החדשה בעולם פתרונות ההצללה, אשר הוצגה בשנת 2015 בתערוכה מיוחדת בגרמניה. אלו הן פרגולות אלומיניום מעולות המאפשרות בשליטה בזווית כניסת האור, האוויר והצל הרצויים לכם, במנוע חשמלי או בהזזה ידנית. מספקות בידוד טרמי מפני החום.
פרגולת אלומיניום – פרגולות האלומיניום שאנו מספקים אינן דורשות עלויות תחזוקה ומעוצבות בסגנון נקי ויפה. הפרגולות מספקות פתרון פרקטי להגנה על משטחים מפני השמש, שכן ניתן לשנות את אופן ההצללה הרצויה (להצללה חלקית, מלאה או מינימאלית). ניתנות למגוון רב של עיצובים מקוריים.

כפי שראיתם, הפרגולות מתחלקות לסוגים שונים ונבדלות זו מזו מבחינת החומרים המרכיבים אותן. בעוד שפרגולת העץ היפה דורשת תחזוקה לא מעטה בכדי לשמר אותה, פרגולת האלומיניום לא דורשת תפעול שוטף משום החומרים המרכיבים אותה. פרגולות חשמליות יכולות להיות מותקנות במאוזן, במאונך ולמעשה בכל צורה שתפצו, ואולם פרגולות BIOCLIMATIC מאפשרות אטימה רבה משל אחרות. לכן, על מנת שתצליחו לבחור, אנו מציעים לכם את המידע הרב שבאתר או את שירות הלקוחות שלנו שיעזור בכל פנייה.

פרגולות לבית

איזו רמה של איטום תרצו?

כל פרגולה שונה מהאחרת מבחינת רמת האיטום האפשרית שלה. פרגולת BIOCLIMATIC המשוכללת כוללת כנף אלומיניום כפולה, ובנויה במרווח בין שלבים באורך של 5 ס”מ. כאשר שלבי הגג סגורים, היא אטומה ב-100%. בין השלבים מונח החומר ‘פוליאוריטן מוקצף’, אשר אוטם את המרחב מבחינה אקוסטית. הפרגולה גם אטומה מבחינה טרמית, כך שניתן לחסום את החום מן החוץ. את גג הפרגולות החשמליות תוכלו לפתוח לחלוטין, ואת פרגולות העץ תוכלו לסגור מחומרים שונים מעל לעץ (סנטף, פוליגל, שינגלס, זכוכית או פוליקרבונט).

כמו כן, תוכלו לאטום את פרגולות העץ מבחינה היקפית ובעזרת רשת הינומה, או להזמינן עם ציפוי בחומר ‘נוטפרדר’, יריעות ביטומניות עם רצועות זפת. פרגולות העץ והאלומיניום ניתנות לסגירה בכל זווית עד ל-160%, כאשר תוכלו לשלוט על כך בשלט רחוק.

ניסיון עשיר ומגוון של למעלה מ-30 שנה

אנו ב’סוככי השרון’ מעודכנים בכל אמירה חדשה הנאמרת בעולם פתרונות ההצללה, ושמחים לספק ללקוחותינו גם את הפרגולות המודרניות ביותר. הפרגולות מוצעות במגוון משתנה ורב של אפשרויות התקנה, כך שלא ייתכן שלא תמצאו את הפתרון המושלם למטרותיכם, ובכך תיהנו מקיץ נעים ומישיבה אפשרית בחוץ בכל יום בשנה.

‘סוככי השרון’ מייצרים, מייבאים ומתקינים פרגולות בכל הסוגים ובאיכות הגבוהה ביותר בארץ.