פרגולות חניה לרכב

  • > הגנה מפני גשם ושמש
  • > מגוון אפשרויות מאלומיניום ועץ
  • > אפשרות לשליטה חשמלית במפתח האור
צור קשר
פרגולה לחניה לרכב
פרגולה לחניית רכב המשתלבת היטב עם מראה החניה הכללי
פרגולה חניה לרכב
קירוי לחנית רכבים על ידי סוכך מאלומיניום
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

פרגולות חניה לרכב

פרגולות הן פתרון אופטימאלי לקירוי הרכב מפני גשם ושמש. לסוככי השרון יש את כל מגוון האפשרויות לקירוי הרכב שלך. מדגמים מתקפלים שמוצגים תחת הקטגוריה "סוככים מתקפלים" דרך סוככים קבועים מבד המופיעים בקטגוריה "סוככים קבועים" ועד לפרגולות אלומיניום ועץ המופיעות בקטגוריה זו. לחברתנו יכולת לבצע את הפרגולה ממגוון חומרים אבל על פי רוב אנחנו ממליצים בחום ללקוחותינו להזמין את הפרגולה מאלומיניום בשל עלות התחזוקה הנמוכה. בנוסף, לקוחות המעוניינים לשלוט בכמות האור הנכנסת לשטח החניה יכולים להזמין את דגם השלבים המסתבסבים ולקבל שליטה מלאה על מפתח האור. ניתן לייצר ולהתקין פרגולות לרכב בכל גודל ובכל צורה כמעט. כמו כן, ניתן להזמין את הפרגולה במגוון רחב של צבעים בעיקר אם מדובר על פרגולת אלומיניום. עוד אפשרות שקיימת בסוככי השרון היא האפשרות לשלב בין חומרי גלם כמו הוספת זכוכיות בצידי הפרגולה, הוספת מדפים לאחסון וכדומה.   לתשומת לבך, ברשויות רבות פרגולות מצריכות אישורי בנייה.

 

קישורים באותו הנושא:

פרגולות אלומיניום

פרגולות חשמליות

פרגולות נאספות סוככי השרון

פרגולת BIOCLIMATIC

פרגולות עץ איכותיות

 

 

מוצרים דומים

דוגמא לפרגולה חשמלית

פרגולות חשמליות

הפרגולה החשמלית מספקת גמישות מלאה בשליטה על האור ובקרת מזג האוויר הנחוצה כל כך למרפסת, וכל זאת באמצעות לחיצה אחת על כפתור.

לתמונות נוספות ופירוט >
פרגולה ללא עמודים בחזית המופעלת באמצעות מנגנון חשמלי לשליטה בכמות האור והצל הנכנסים פנימה

פרגולות אלומיניום

פרגולת אלומיניום מספקת הגנה מגשם ושמש ומאפשרת שליטה מלאה האור והאוויר שנכנסים פנימה. הפרגולה לא דורשת תחזוקה ומעניקה לבית מראה מודרני ויוקרתי.

לתמונות נוספות ופירוט >