פרגולות חשמליות שאלות ותשובות 

האם ניתן לפתוח ולסגור פרגולה חשמלית בכדי לאפשר הארה והצללה?

כן, ניתן להנות מהאור הטבעי , מהצללה או משילוב בינהם על ידי שינוי זוית הפרופילים של גג הפרגולה החשמלית.

האם פרגולות חשמליות מגינות בפני גשם?

כן, המנגנון הייחודי של הפרגולות החשמליות מאפשר סגירה הרמטית של השלבים ועל ידי כך מאפשר לפרגולה להוות מגן בפני גשם

איזה צורות וסוגים (קונפיגורציות)  של פרגולות חשמליות אוכל לקבל?

פרגולות חשמליות יכולות להיות משולבות במגוון רחב של סוגי גגות. פרגולה חשמלית יכולה לעמוד בפני עצמה או להיות משולבת כחלק ממבנה קיים , כמו כן פרגולה חשמלית יכולה להיות מחוברת מצד אחד למבנה ומן הצד השני לעמוד בפני עצמה כמו סוכך מרקיזה.

איזה סוגים של עיצובים של פרגולות חשמליות אוכל להזמין?

פרגולות חשמליות יכולות להיות מעוצבות ומיוצרות בצורה אופקית (הקלאסית) אך גם בצורה משופעת , עם זויות (כמו שובך יונים) ומעוגלת, בהתחשב בגודל של השטח אותו אתה מעונין לקרות. ניתן להשתמש במודול אחד של הפרגולה החשמלית או במספר מודולים המחוברים אחד לשני . כמו כן, ניתן לשלב בין מודולים מסוגים שונים בכדי ליצור אפקט גדול יותר, והכל לפי הדרישה העיצובים והפרקטית.

מאיזה סוגים של מסגרות וחומרים בונים את הפרגולות החשמליות?

החומרים שמהם בונים פרגולות חשמליות הם לרוב חומרי מתכת. החומר העדיף הוא כמובן האלומיניום מכיוון שחומר זה אינו מחליד. ועל כן הפרגולות שלנו בנויות מחומר זה.

האם אני זקוק למרזב עבור פרגולה חשמלית?

כן, העיצוב המתקדם של פרגולות חשמליות כולל בתוכו מרזב פנימי המנקז את המים מבלי שנצטרך להתקין מרזב חיצוני אשר פוגע בעיצוב ובקווים הנקיים של הפרגולה. המרזב מוביל את המים לאורך הפרגולה והמים יורדים בקורות הפרגולה ומתנקזים משם החוצה, מבלי שהדבר יראה למתבונן מבחוץ.

מהם המידות והמימדים של שלבי פרגולות חשמליות?

פרגולות חשמליות יכולות להגיע מגוון רחב ביותר של מידות. הרוחב המקסימלי של שלבי פרגולות חשמליות הוא 3.6 מטרים, אך לעיתים הפרגולות מגיעות עם שלבים ארוכים יותר.

האם הפרגולות החשמליות יעילות?

כן, השלבים הכפולים של הפרגולות החשמליות יוצרים גם בידוד טרמי וגם בידוד אקוסטי. השלבים המתכווננים עוזרים להפחית את החימום והקירור הנדרשים ובכך להפחית את עלויות מיזוג האויר, וגם מאפשרים לשלוט בכמות השמש הישירה שמקבלים המרפסת והקירות. פרגולה חשמלית יוצרת הצללה למרפסת משאירה את המרפסת קרירה בקיץ ומגינה עליה מהגשם בחורף.

איך עובד מנגנון השלט רחוק של פרגולה חשמלית?

מנגנון השלט רחוק יותקן ויבדק על ידי חשמלאי מוסמך . כאשר ישנה שליטה מלאה על הזוית של השלבים וניתן באמצעות השלט לעצור על הסבסוב בכל נקודה.

מהו חיישן גשם ואיך הוא עובד?

חיישן גשם המותקן בפרגולה חשמלית מאפשר סגירה אוטומטית של שלבי הפרגולה כאשר הוא מרגיש את הלחות באויר עולה, ויפתח את השלבים כאשר נפסק הגשם לזווית אשר תגדיר. או שלא יפתח כלל את השלבים , הכל על פי רצונך.

pergula