מפאת ההיצע הרב של פרגולות לחורף שאנו מספקים, אין שום סיבה שתבזבזו את ימי החורף בישיבה מכונסת בתוך הבית. אנו מציעים פתרונות איטום מגוונים מאוד, אשר יאפשרו לכם ליהנות מישיבה מרפסת או בגינה שלכם גם בימים הגשומים ביותר. אתם מוזמנים לעיין באתר האינטרנט שלנו או לפנות לשירות הלקוחות המקצועי, כך שתמצאו את הפרגולה המתאימה ביותר לצרכיכם ולטעמכם האישי.

סוגי הפרגולות המתאימות לחורף

אנו מציעים ללקוחותינו מגוון סוגים של פרגולות לכל עונה. ריכזנו כאן את מגוון הפרגולות שאנו מציעים לשימוש בחורף, כך שתוכלו לעיין בסוגים השונים, ולבחור לכם את הפתרון הטוב ביותר בעבורכם:
פרגולות אלומיניום – מקורות מפני הגשם וניתנות לעיצוב ולהתאמה בכל צורה ובכל גודל. אידאליות להתקנה במקומות שונים בשימוש אישי או ציבורי, מותקנות בצורות אפשריות רבות וניתנות להתקנה עם “מערכת בית חכם” הכוללת חיישני לחות, ומאפשרת קביעת זמנים.
פרגולות חשמליות – הפרגולות החשמליות של חברת ‘סוככי השרון’ מעניקות בידוד רב יותר מחברות אחרות, משום שהשלבים שלהן עשויים באופן מיוחד. הן עמידות בפני גשם וניתנות להתקנה בכל צורה שתרצו. הפרגולות מעוצבות בקו נקי וניתנות להתאמה למידות שונות של כניסת אור.
פרגולות PALMYE – פרגולה יוקרתית למראה העומדת בתו התקן העולמי המחמיר ביותר. מגנה באופן מיטבי מגשמים, על ידי הענקת האטימה המקסימלית האפשרית. ניתן להתקינה עם תאורת LED יפהפייה או להתקין תחתיה בד PCV שמקנה לאזור מראה מהודר במיוחד.
פרגולות עץ איכותיות – פרגולות יפות ומבוקשות מאוד הניתנות להתקנה בשילוב עם חומרים שונים, ביניהם אלומיניום וזכוכית. בעבור שימוש בחורף, ניתן לכסות את הפרגולה מפני הגשם מעל לעץ באמצעות חומרים שונים. לפרגולה מראה טבעי בצבעי עץ יפים ועיצוב חלק ואלגנטי.
– פרגולות BIOCLIMATIC – דגם פרגולות חדש ומבוקש מאוד המאפשר סגירה הרמטית ואקוסטית מושלמת, וניתן להזמנה במגוון רב של צבעים. הפרגולה נבדקה בתו התקן מחמיר ומספקת אטימה מלאה מפני הגשם. הפרגולה נכללת ברשימת הפרגולות הניתנות לקבלת היתר בנייה בקלות מטעם הרשויות.

היות והפרגולות כה שונות זו מזו, ומאפשרות אופציות התקנה רבות ומגוונות, ההתלבטות ביניהן יכולה להיות קשה. בדיוק בגלל זה אנו שמחים להציע לכם את המידע המפורט המוצג לכם באתר לגבי כל פרגולה, או פנייה למרכז שירות הלקוחות המקצועי שלנו, אשר ישמח לענות על כל שאלה וללוות אתכם בדרך להזמנת, ייצור והתקנת הפרגולה האהובה עליכם מבין המבחר.

פרגולת חורף – רמות איטום שונות

כפי שאתם רואים, הפרגולות שונות זו מזו גם מבחינת האיטום שהן מספקות. דגם BIOCLIMATIC מיוצר בארצות שונות, ביניהן איטליה, שווייץ, ספרד, צרפת וגרמניה, המורגלות בהתגוננות מפני גשמים ולכן מספקות את רמת האטימה הגבוהה ביותר שניתן ליצור. הן גורמות למים להתנקז במרזבים בעצמם, ולא דורשות התקנה שיפועית. בניית שלביה במרווח של 5 ס”מ, וכנף האלומיניום הכפולה שלה, מבטיחות אטימה מצוינת, טרמית ואקוסטית מפני החוץ. באשר לפרגולות העץ, ניתן להגביר את אטימתן באמצעות הרכבת חומרים שונים מעל לעץ (סנטף, פוליגל, שינגלס, זכוכית או פוליקרבונט), או להזמינן עם תוספת של יריעות ביטומניות בעלות רצועות זפת (‘נוטפרדר’). פרגולות האלומיניום עמידות לשנים ארוכות, וניתן להזמינן עם חיישני גשם אוטומטיים שיסגרו את הפרגולה באם מתחיל לרדת גשם.

ניסיון עשיר ומגוון של למעלה מ-30 שנה

אנו ב’סוככי השרון’ מעודכנים בכל המידע החדש שבתחום עיסוקנו, ולכן אנו שמחים להציע לכם את הפתרונות העדכניים ביותר להתגוננות חיצונית מפני החורף. באמצעות פתרונות ההצעה המעולים שלנו, תוכלו לאתר ולמצוא את הדרך המושלמת ביותר בעיניכם להגנה על משטח מפני הגשמים ולישיבה נעימה, חמימה ומשותפת בחוץ.

‘סוככי השרון’ מייצרים, מייבאים ומתקינים פרגולות בכל הסוגים ובאיכות הגבוהה ביותר בארץ.