פרגולות אלומיניום

 • > מתאים לכל עונות השנה בלי עלויות תחזוקה
 • > שלבים קבועים או מסתבסבים לשליטה במפתח האור
 • > מראה מודרני ומעוצב
צור קשר
פרגולה ללא עמודים בחזית המופעלת באמצעות מנגנון חשמלי לשליטה בכמות האור והצל הנכנסים פנימה
פרגולה מיוחדת מאלומיניום
פרגולה חשמלית עשויה אלומיניום
פרגולה חשמלית המותקנת ללא עמודים בחזית למראה נקי ויפה
יחידות פרגולות הצמודות אחת לשניה
פרגולת אלומיניום מתקדמת
פרגולה מאלומיניום
פרגולת אלומיניום
פרגולה מאלומיניום במראה נקי במיוחד
פרגולת אלומיניום בכניסה לבית
פרגולה מתקדמת לקירוי חנית רכבים
פרגולת אלומיניום בבניין משותף
פרגולה חשמלית המרחפת מעל המרפסת ללא עמודים ומאפשרת לבעלי הבית להינות מהנוף הפתוח של הבית
פרגולה חשמלית המאפשרת גידול צמחיה על ידי שליטה בכמות האור הנכנסת מתחת לשלבי הפרגולה
פרגולה עם מנגנון שליטה חשמלי על סרגלי ההצללה
פרגולה מתקדמת צבועה בתנור על פי דרישת האדריכל
פרגולת אלומיניום המותקנת בנתניה
פרגולות עם מנגנון חשמלי המתוקנות מעל לקורות הבטון של הפרגולות הסטנדרטיות
מבט פנים של פרגולת אלומיניום לבנה
פרגולת אלומיניום המותקנת במרפסת של בניין משותף
פרגולה עם סרגלי הצללה
פרגולה חשמלית מאלומיניום
פרגולה בפנטהאוז עם נוף מדהים
פרגולה עם אפשרות שליטה על כמות האור הנכנסת למרפסת
פרגולת אלומיניום
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

פרגולות מאלומיניום

פרגולה מאלומיניום היא פתרון מודרני ופרקטי לקירוי מפתחים הן מגשם והן משמש. אם ללקוח ידועה מידת ההצללה בה הוא מעוניין, הוא יכול להוזיל את העלויות על ידי הזמנת פרגולת אלומיניום עם שלבים ("רפרפות") בעלי זווית קבועה;  אבל רוב לקוחותינו בוחרים להזמין פרגולה עם שלבים מסתבסבים, כלומר שלבים שנפתחים ונסגרים בתנועה סיבובית.

 • סבסוב השלבים יכול להתבצע באופן ידני או חשמלי.
 • השלבים המסתבסבים מאפשרים אוורור ואור מצד אחד וגם אטימה לגשם מן הצד השני. פרגולות אלומיניום מאפשרות לך את האפשרות לבחור את השילוב האופטימאלי של אור, שמש והצללה עבור השטח שמחוץ לביתך.
 • השימוש ברכיבים איכותיים והעיצוב הנקי של פרגולות מסתבסבות של סוככי השרון ישתלב באופן מושלם בעיצוב של הבית שלך.
 • שימוש ברפרפות קבועות או מתכוונות ישאיר את המרפסת או החצר או השטח שלך פרטיים, בעוד אתה יכול להביט על הנוף כמעט ללא הפרעה. העיצוב הזורם זמין במגוון רחב של גדלים ומגיע עם אלמנטים איכותיים העמידים לאורך שנים.
 • ניתן להתקין את הפרגולה בכל צורה ובכל גודל וליצור התאמה מלאה ומושלמת לאזור בו אתה מעוניין לקבל הגנה מפני גשם ושמש.
 • במקרים בהם ניתן להשתמש בתומך אחורי, כלומר בתמיכה לעגינות שנמצאות מעל קו הגובה של הפרגולה, ניתן להתקין את הפרגולה ביציאה של עד 3.5 מטר ללא עמודים ("פרגולה תלויה").
 • פרגולת מגיעות עם שלוש שנים אחריות כסטנדרט על כל החומרים והעבודה. המנגנונים החכמים אך הפשוטים והאמינים כל כך מבטיחים זמן שימוש הארוך פי כמה וכמה מתקופת האחריות, בלי הצורך בתחזוקה הצורכת זמן, אי נוחות וכסף.
 • הגנה בפני גשם – מכיוון שפרגולת אלומיניום מסתבסבת משמשת גם להגנה מגשם ניתן להזמין חיישני גשם שיסגרו את הפרגולה כאשר מתחיל לרדת גשם.

אור בפרגולות אלומיניום

פרגולות הצללה מאלומיניום מספקות הצללה מלאה, חלקית או מינימאלית. אפשר לבחור בקלות את הזווית של השלבים בכדי להתאימה לכל מזג אוויר: מנע מקרני השמש החזקות להיכנס בקיץ; במזג אוויר נעים, פתח את הגג בכדי לאפשר לאור השמש הטבעי ולחמימות להיכנס אל המרפסת.

 

פרגולה מאלומיניום: האוורור -

פתחו את שלבי הפרגולה בלחיצת כפתור בכדי לתת לאוויר חם לצאת החוצה ולתת לאוויר הקריר לזרום פנימה. סגור את השלבים על מנת לחסום לגמרי את קרני השמש בקיץ ולעל מנת לקבל אטימה כמעט מוחלטת מגשם בחורף.

עיצוב בפרגולות אלומיניום קבועות -

השמיים הם הגבול. עם הפרגולות המסתבסבות שלנו, אפשרויות העיצוב נרחבות והשימושים רבים ומגוונים. אתה יכול לעצב את המרפסת , קירוי הבריכה או הפטיו כרצונך. התאם את הצבע בכדי לשלבו בקיים. אם אתה יכול לדמיין את זה אנחנו כנראה נוכל לבצע זאת עבורך.

פרגולה מאלומיניום: חיסכון בעלויות -

חסכון אנרגטי - פרגולות מסוג זה עוזרות לך להפחית את עלויות החימום והקירור. בכך שהיא מורידה את הטמפרטורה בקיץ, ומאפשרת חימום על ידי השמש בחורף. פרגולה מאלומיניום מורידה בצורה משמעותית את העלות של הקירור והחימום בכך שניתן לשלוט בחשיפה לקרני השמש וברמת האוורור. השלבים המיוחדים של הפרגולות הייחודיות שלנו מבודדים הרבה יותר מחום ורעש מאשר פרגולות אלומיניום אחרות.

מתאים לכל מקום ולכל גודל -

פרגולות אלומיניום מתאימות לקירוי של משטחים גדולים כקטנים. כאשר השטח רחב הפרגולה תחולק למספר מקטעים אשר ישולבו ויישלטו ע"י מערכת פיקוד אחת. - הפרגולות אידיאליות לשימוש במגוון רחב ביותר של מקומות כגון: מרפסות, קירוי לפטיו, מעל וליד בריכות שחיה, מתקני ספא, חצרות ובכל מקום שבו נדרשת הצללה עיצוב ושליטה במזג האוויר. - הפרגולות יכולות להיות מחוברות למבנים קיימים,, להבנות כיחידות נפרדות, או להיות משולבות בגג בנוי ומוצק בצורת סקיי לייט. - הפרגולות שלנו יכולות להיות מותקנות מאוזנות , מאונכות או באלכסון (כמו גג משופע) ובעצם כמעט בכל צורה שתחפוץ.

פרטים טכניים של פרגולות אלומיניום -

הפרגולה עשויה מחומרי אלומיניום ופלסטיק ולכן אין צורך בטיפול שוטף. צבע הבסיס הינו קרם, אולם ניתן לבצע בכל גוון. הפעלה ידנית במנואלה או ע"י מנוע חשמלי. אפשרות להפעלה ע"י חיישני שמש. אפשרות פתיחה לפי הצורך עד 110 מעלות. כל שלב של גג הפרגולה החשמלית מסתובב בתיאום יחד עם שאר השלבים בטווח של 160 מעלות, כאשר ישנה אפשרות לעצור בכל זווית רצויה. שליטה זו מאפשרת להחליט על הכמות המדויקת של האור הנכנס, הצל ורמת האוורור. תנועת שלבי גג הפרגולה מבוצעת באמצעות מנוע חשמלי, המופעל באמצעות מתג או שלט רחוק, המותקנים בנוחות על הפרגולה או באזור הפרגולה. החשמל מסופק באמצעות מתח החשמל הביתי או באמצעות פנל סולרי המטעין את המנוע. פרגולות החשמליות יכולות להיות משולבות עם מערכת בית חכם ומאפשרות תכנות מוקדם ומתוחכם, קביעת זמנים, חיישני גשם ולחות, ועוד. כאשר הפרגולה סגורה, שלבי הגג משתלבים אחד בשני ויוצרים גג עמיד ואטום בפני גשם. שיפוע בלתי מורגש מנקז את המים למרזב.

שאלות ותשובות על הפרגולות שלנו

האם ניתן לאטום את הפרגולה?

כן! בהחלט ניתן לאטום את הפרגולה ע"י הוספת פוליגל שטוח 6 מ"מ

האם הפרגולה מגיעה עם עמודים או שהיא תלויה?

שני האופציות אפשריות, הכל תלוי בהעדפה של הלקוח

האם אפשרי לקבל אישור מהנדס על הפרגולה?

חברת סוככי השרון תנפיק ללקוחותיה אישור קונסטרקטור בהתאם ע"י מהנדס

מוצרים דומים

פרגולה לחניה לרכב

פרגולות חניה לרכב

הגנה מושלמת לרכב בכל עונות השנה. ניתן לבצע במגוון חומרי גלם ואפילו לשלוט חשמלית בכמות האור והאוויר שנכנסים לחניה.

לתמונות נוספות ופירוט >
דוגמא לפרגולה חשמלית

פרגולות חשמליות

הפרגולה החשמלית מספקת גמישות מלאה בשליטה על האור ובקרת מזג האוויר הנחוצה כל כך למרפסת, וכל זאת באמצעות לחיצה אחת על כפתור.

לתמונות נוספות ופירוט >