פנורמה

עובדים עם המותגים המובילים בתחום:

  • palm
צור קשר
מערכת הצללה מתקדמת ומוארת מסוג פנורמה
הצללה מתקדמת - מערכת פנורמה גדולה - סוככי השרון
מערכת הצללה פנורמה לבית מלון
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

פנורמה

מערכת ההצללה המתקדמת מדגם Panorama נותנת לכם את השילוב המנצח בין המראה של סוככים קלים ובין היתרונות הרבים של מערכות ההצללה המתקדמות, המרובים לאין ערוך.

מערכת ההצללה המתקדמת מדגם פנורמה יוצאת דופן אל מול שאר הדגמים שאנחנו מציעים, משום שהיא חסרת עמודי תמיכה קדמיים, ובצורה כזו מאפשרת לכם ליהנות מפתרון הצללה מתקדם וחדשני, אבל גם לשמור על מראה הנוף הישיר והבלתי מופרע ישר מולכם.

מערכת ההצללה המתקדמת מדגם פנורמה היא בת גאה לסדרת הדגמים של מערכות ההצללה המתקדמות שאנו מציעים. גם המערכת המתקדמת פנורמה מתהדרת בקווים ישרים, בעיצוב נקי וחד בעל מראה מודרני ומושך, שהופך אותה לדרך טובה ליהנות מיתרונות ההצללה וההגנה מגשם, יחד עם הנאה בלתי אמצעית ובלתי מופרעת מהעולם שסביבכם.


איך ומה

מערכת ההצללה המתקדמת פנורמה מגיעה בשתי תצורות: Panorama Eco Tilted Suspended, ו-Panorama Tilted Suspended. שתיהן בנויות ומורכבות מהחומרים הטובים ביותר בנמצא, המיובאים מאירופה ומארה"ב, בדגש על בד איכותי המבטיח הגנה מפני דהייה ומנזקי גשם, כמו גם שלד עמיד וחזק במיוחד.

איכות החומרים מתבטאת גם בפרטים הקטנים ביותר, הדואגים למראה מדויק ויפה במיוחד, לצד אמינות מובטחת אל מול רוב פגעי מזג האוויר המוכרים בישראל. את הדגמים תוכלו לעצב כמעט כרצונכם, ולבחור מבין שלל דוגמאות וצבעים שיתנו לפתרון ההצללה המתקדם תחושת שייכות וביתיות.

ובשורה התחתונה

העיצוב המודרני של דגמי פנורמה ייתן למרפסת או לחצר שלכם אווירה מסוגננת ואלגנטית, ובעזרת המינימליות העיצובית של מערכת ההצללה המתקדמת כמעט תשכחו שהיא שם. פנורמה היא פתרון הצללה עדין ומתוחכם שמספק לכם הגנה שהיא תענוג לאורך כל הדרך. עם מערכת הצללה מתקדמת מסוג פנורמה, הנוף נשאר בחצר האחורית שלכם.

מוצרים דומים

מערכת הצללה גאלה בגן אירועים

גאלה

זהו פתרון ההצללה המתאים בדיוק למי שאוהבים לארח, למארגני מסיבות, לבעלי אולמות אירועים ולכל מי שאוהב שהחצר שלו מלאה באורחים. Gala מעוצבת במיוחד לקירוי שטחים...

לתמונות נוספות ופירוט >
הצללה מתקדמת - קראון - סוככי השרון

קראון

קראון הוא דגם מערכת הצללה מתקדמת מלכותי, שעיצובו האינטימי והמבנה המקומר שלו מספקים לאורחים אווירה אינטימית, נעימה ונוחה גם כשיושבים בחוץ. בואו לראות איך עיצוב...

לתמונות נוספות ופירוט >