סילבר פלמייה

צור קשר
הצללה מתקדמת - מערכת סילבר מרהיבה - סוככי השרון
פרגולות PALMITE | סוככי השרון - משנים את הרגלי הקירוי בחורף
הצללה מתקדמת לחצר - סילבר פלמייה - סוככי השרון
הצללה פתוחה בבית קפה - סוככי השרון
הצללת סילבר פלמייה לבית קפה - סוככי השרון
הצללה מתקדמת - סילבר פלמייה - סוככי השרון
הצללה מתקדמת מסוג סילבר פלמייה לבריכה פרטית - סוככי השרון
הצללה מתקדמת מסוג סילבר פלמייה - סוככי השרון
הצללה מתקדמת - סילבר פלמייה החצר פרטית - סוככי השרון
הצללה מתקדמת - סילבר פלמייה בבריכה פרטית - סוככי השרון
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

סילבר

מערכת הצללה מתקדמת המציגה עיצוב מודרני וקווים פשוטים ונקיים, שהופכים אותה לפתרון הצללה נעים ולא פולשני או מעיק. כל היתרונות של מערכת הצללה מתקדמת יחד עם מראה פשוט ונקי השומר על עידון ותחכום. מערכת ההצללה המתקדמת מדגם Silver היא הדרך שלכם לקבל את המיטב מהחצר שלכם, ובעלת מראה המייחד אותה מכל מה שראיתם עד עכשיו.

איך ומה

דגם סילבר מגיע בשתי צורות עיקריות, Silver Eco Tilted ו-Silver Tilted, בגדלים דומים עם זווית הטייה שונה מעט. מוצרי סילבר הם מערכת הצללה מתקדמת קומפקטית וניתנת לפתיחה ולסגירה, הבנויה על שלד אלומיניום. העיצוב העדכני הופך את המערכות הללו לתוספת אטרקטיבית במיוחד לחצר שלכם. חלק מהדגמים מאפשרים שימוש לכל אורך השנה וכמעט בכל מזג אוויר שניתן לפגוש בו בישראל. על מערכות הצללה מתקדמות סילבר אפשר להתקין מגוון רחב של כיסויים בשלל צבעים וצורות, מהחומרים האיכותיים ביותר ועם אחריות. ניתן גם לסגור את דפנות מערכת ההצללה בעזרתם של מגוון חומרים לבחירתכם, על מנת לאפשר יצירת חלל סגור.

ובשורה התחתונה

מערכת ההצללה המתקדמת מאובזרת במערכת ניקוז הבנויה כבר אל תוך שלד האלומיניום, וקיימת גם אפשרות להוסיף תאורה בין אם על התקרה (ובצורה שתנוע עם פתיחת וסגירת הכיסוי) ובין אם על שלד האלומיניום. סילבר היא מערכת הצללה נקייה מאוד ועדינה מאוד, אבל מחביאה בתוכה את היכולות המתקדמות ביותר בתחום מערכות ההצללה המתקדמות.

מוצרים דומים

פתרונות הצללה לגני אירועים - סוככי השרון

קורל

קורל היא מערכת הצללה מתקדמת עם טאץ' עיצובי ייחודי, בעלת קימורים עדינים שהופכים אותה לפתרון ההצללה שאתם רוצים לאותה פינה נעימה בגינה, בה תוכלו להתרווח ולצפות...

לתמונות נוספות ופירוט >