סוככי חלון מבית סוככי השרון

צור קשר
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

סוככי החלון מביאים את היתרונות והאסתטיקה של הסוככים הגדולים הנפוצים, גם לשימוש פרטי או מקומי יותר, מעל חלונות ומפתחים קטנים יותר מהרגיל.

במקרים מסוימים יכולים לסייע סוככי החלון גם ביצירת פרטיות כאשר בחלון לא מותקנים תריסים או וילונות אחרים. אותם סוככים מוסיפים מראה ייחודי, מעוצב וחדשני לחלונות הבית, יחד עם הגנה משמש נמוכה ליושבי הבית.

סוככי החלון אינם מקשה אחת

ישנם מספר דגמים שונים שלכל אחד מהם יתרונות משלו, וכל אחד מהם יכול להתאים לצרכים של לקוחות שונים. בהבדלים ביניהם נעסוק בהמשך, אבל מה שחשוב לדעת הוא שכולם עשויים מבד דראלון איכותי המיובא מאירופה או לחילופין בד PVC.

כך כולם מספקים לצד ההגנה מהשמש, גם אטימות מושלמת של מאה אחוזים מפני רטיבות ומים. ניתן לבחור מראש את זווית הסגירה של סוככי החלון בצורה כזו שתתאים למקרה הפרטי שלכם.

לסוככים לחלון שימושים רבים ומגוונים

לקוחות פרטיים יכולים להשתמש בהם כאביזר דקורטיבי בעיקרו, תוך הסתמכות על מגוון הבדים, הדוגמאות והצורות של אותם סוככים, אך גם כתוספת פרקטית לחלונות, מרפסות, מפתחים ואפילו פרגולות במטרה לספק צל והגנה מפני תופעות מזג האוויר.

אילו סוככי חלון אתם מכירים?

בין הדגמים המוצעים אפשר למצוא את סוכך החלון מדגם בנט משופע, בעל מראה האופייני גם לסוככים הגדולים יותר המוכרים לכולם.

סוכך זה נהנה מזווית שיפוע ייחודית, המסייעת לו לספק צל והגנה משמש נמוכה. יותר מכך, הוא מאפשר לכסות מפתחים קטנים וגדולים כאחד, הכל בהתאם לצרכי הלקוח.

מדובר במוצר העשוי מבד (דראלון או PVC), ובעל זרועות אלומיניום חזקות במיוחד.

תוכלו לבחור בין הפעלה ידנית או חשמלית, ואפילו להוסיף קסטה לטובת הגנה טובה יותר על הסוכך בעת שהוא מקופל, ועבור מראה מינימליסטי אפילו יותר מהרגיל. שימו לב שבזמן רוחות עזות יש לקפל את סוכך החלון מדגם בנט.

סוכך כמו באירופה

דגם נוסף המוצע למכירה הוא דגם וניז משופע, המתאים למפתחים קטנים ובינוניים. לדגם וניז יש מראה קלאסי כשהוא פרוש ומראה נקי וקליל כשהוא סגור ומגולגל בתוך פרופיל האלומיניום (קסטה) שלו.

הוא מתאים גם לבתים פרטיים וגם לבתי עסק המעוניינים בהגנה מפני שמש נמוכה. סוכך החלון וניז מגיע גם בצורה ורטיקלית, בדומה לדגם נוסף בשם בנט ורטיקלי.

דגמים אלו יורדים באופן אנכי על גבי המפתח, כשהיתרון של דגם בנט הוא באפשרות לכסות מפתחים גדולים יותר.

הבנט הוורטיקלי הופך פופולרי יותר ויותר בקרב בתי עסק המשתמשים בו לסגירת חללים בימי החורף, וגם בקרב דיירי בנייני דירות המעוניינים לסגור מרפסות צפופות. בנוסף, הסוככים האנכיים גם עמידים יותר בפני רוחות.

מגוון רחב של תצורות בדים

היתרון של סוככי חלון הוא במגוון תצורות הבדים שבהן הם מגיעים, כולל בדים הבנויים בצורת שתי וערב או בדי רשת צרפתית, המאפשרים תנועת אוויר ומראה דקורטיבי במיוחד. 

 

 

עוד באותו הנושא

סוככי זרועות קסטה

סוככי מרקיזות

סוככי זרועות

סוככי מסילות וכבלים

סוככים קבועים

מוצרים דומים

סוכך זיפ מבית סוככי השרון

סוכך zip ורטיקלי

רשת ממונעת נגללת בטכנולוגיה חדישה, חוסמת קרינת UV אך מאפשרת כניסת אור, עם שקיפות שאינה מסתירה את הנוף. לסוכך רשת נגללת חשמלית, המופעלת על ידי שלט או מתג. מתאים...

לתמונות נוספות ופירוט >
סוכך זרועות SOLITAR

סוכך זרועות SOLITAR

סוכך הדגל של חברת סוככי השרון. מגיע באורך של עד 5.90 מטר, וביציאה (עומק) של 4 מטר. חזק, מאסיבי ואלגנטי סוכך זרועות SOLITAR מבית חברת SPETTMANN – פתרון מושלם...

לתמונות נוספות ופירוט >