סוככים קבועים לבית ולגינה

  • > ניתן לבצע בכל גודל
  • > אפשרויות עיצוב מגוונות, כולל צורות מעוגלות
  • > הגנה מפני גשם ושמש ועמידות בכל תנאי מזג האוויר
צור קשר
סוכך מדהים
סוכך הכי יפה בארץ בבית שבו צולמה הסדרה מסודרים
סוכך מדהים בבית שבו צולמה הסדרה מסודרים
סוכך מעוצב פינתי
סוכך
סוכך קבוע המשלב מספר חומרים מתכת ובמבוק
סוכך ממתכת המשלב במבוק המשתלב באופן מושלם בעיצוב המרפסת
סוכך מעוצב
סוכך מדהים מעל מתקן לברביקיו בבית שבו צולמה הסדרה מסודרים
סוכך בבית של סדרת מסודרים, מדהים
סוכך סטנדרטי
סוכך
סוככים
סוכך גדול המשלב מספר סוגים של כיסויים
סוכך מעוצב
סוכך קבוע מעוצב המשלב מספר חומרים
סוכך להגנה בפני גשם ושמש
סוכך מעוצב, מבט החוצה
סוכך קבוע מעוצב פינתי
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

סוככים קבועים לבית ולגינה

 סוככים קבועים הם הסוככים הקלאסיים והותיקים המלווים אותנו לאורך השנים. סוככים קבועים משמשים להגנה מפני שמש וגשם בכל עונות השנה, ומתאימים לחלונות, מרפסות, חדרי אחסון, חדרי כביסה, כניסות לבתים, מעברים, עסקים ועוד.

סוכך קבוע אינו ניתן לפתיחה וסגירה. הסוכך עשוי מקונסטרוקציית ברזל מגלוון שעליה מתוח בד דראלון מיוחד העמיד לגשם או יריעת שמשונית. גמישות הבד מאפשרת לבצע את הסוכך בכל צורה. בצורות קלאסיות של "משולשים" ו"מרובעים" וגם בעיצובים מתקדמים בצורות קשתיות וגליות. כך שניתן להתאים אותו לכל מבנה קיר ולכל סגנון עיצובי.

ניתן לשלב חומרים שונים כגון PVC, במבוק, פוליגל ועוד.

מלבד הגמישות העיצובית שלו, היתרון הגדול של הסוכך הקבוע היא העמידות שלו לכל מזג אוויר. למעשה סוכך קבוע נותן הגנה גם בפני גשם וגם בפני שמש בכל ימות השנה וזאת בניגוד למרבית הסוככים המתקפלים שלא מיועדים לרוחות חזקות במיוחד.

כאשר מתקינים את הסוככים בעסקים ניתן לשקול להשתמש בסוכך הקבוע כאמצעי שילוט. האפשרויות מגוונות, כולל שלטים מוארים. יש לבדוק דרישות רישוי ברשות המקומית לסוכך ושילוט.

במקרים בהם לא מאושר סוכך קבוע ניתן להתקין סוכך מתקפל.

 

מבנה הסוכך

השלד של הסוככים הקבועים עשוי לרוב מברזל מגלוון עבה המולחם במיומנות מיוחדת המעניקה למבנה חוזקה רבה ומאפשרת לו לעמוד גם ברוחות החורף החזקות ביותר. היתרון של המתכת זו הוא בכך שמתכת היא מצד אחד חזקה מאוד ומצד שני ניתנת לעיבוד. בעבר היו משתמשים בברזל "רגיל" אך הסוככים היו מחלידים ולכן אנחנו משתמשים בברזל מגולוון וצבוע, הגנה כפולה זו מונעת חלודה מהשלד לאורך שנים.

אנו מייצרים גם סוככים עם שלד עשוי אלומיניום, כאשר יש דרישה לכך. יתרונותיו של האלומיניום הם משקלו הקל ובכך שהאלומיניום מטבעו אינו מחליד. עם זאת מחירו של האלומיניום יקר יותר ממחיר שלד הברזל , קשה יותר לעבד אותו ולהביא אותו לצורות ולעיצובים הנדרשים. ובשל העובדה שהאלומיניום רך יותר מברזל נדרשים קורות  ועמודים עבים בהרבה משלד הברזל בכדי להגיע לחוזק המבני הנדרש.

שלד סוככים קבועים עשוי לרוב ממסגרת היקפית מסיבית ופרופילי חיזוק כל מטר, גם לאורך וגם לרוחב.

כאשר נדרש קירוי של מפתחים גדולים במיוחד, כגון מרפסות גדולות, מחזקים את שלד הסוכך עם מסבך  - "גשר". חברת סוככי השרון עובדת עם קונסטרוקטור מוסמך אשר מאשר את מבנה שלד הסוכך.

כיסוי הסוכך

כיסוי סוככים קבועים עשוי לרוב משימשונית – יריעת בד PVC  אלסטית. השימשונית עמידה בכל מזג אויר במשך שנים רבות, מספקת צל ועמידה ב-100% מפני רטיבות וגשם. בעבר היה נהוג ליצר סוככים קבועים כמעט רק בדוגמאות פסים אבל כיום סוככים קבועים רבים מיוצרים עם בדים חלקים.

 

את כיסוי הסוככים הקבועים ניתן לבצע גם בבד אקרילן המיוחד לסוככים – בד דראלון. יתרונותיו של בד הדראלון הוא יופיו הרב והמגוון הרחב ביותר של צבעים ודוגמאות בהם הוא מגיע. הסיבה העיקרית לכך שלא השתמשו בבד הדראלון בעבר לסוככים קבועים הייתה אי אטימה מלאה למים של הבד.

 

לאחרונה, עם התפתחות הטכנולוגיה, הצליחה חברת דיקסון הצרפתית – מובילה עולמית בתחום הבדים לסוככים, לייצר בד דראלון המשמר את איכותו לאורך שנים ומגן לחלוטין מפני מים, מראהו האלגנטי של הבד ועמידותו למים העלו משמעותית את הביקוש לסוככים קבועים עם בדי דיקסון בארץ, בקרב אדריכלים ולקוחות. בדי הדראלון של דיקסון, החסינים לחלוטין למים, מיובאים בבלעדיות על ידי חברת סוככי השרון.

 

חידוש עיצובי נוסף שהולך ותופס תאוצה בזמן האחרון הוא שילוב של במבוק בכיסוי הסוכך. אנחנו פורסים את הבמבוק ככיסוי ומעליו יריעת שמשונית שקופה למחצה. השמשונית מספקת מלמעלה את העמידות למים וצל לאורך השנים, והבמבוק מספק את המראה הכפרי והמיוחד של עץ כאשר מביטים על הסוכך מלמטה.

סוככים קבועים מצריכים אישורים ברוב הרשויות.

מוצרים דומים

סוככים קבועים מדהימים המוסיפים צבע ושמחת חיים

סוככים לעסק

בנוסף להגנה משמש וגשם, מנוצל הסוכך כשילוט. האפשרויות מגוונות, כולל שלטים מוארים.

לתמונות נוספות ופירוט >
סוכך לכניסה

סוככי כניסה

סוככי הכניסה משמשים להגנה על הדלת מפני קרני השמש וחדירת הגשמים לאיזור הכניסה והבית.

לתמונות נוספות ופירוט >