סוכך למרפסת הוא פתרון הצללה יעיל ונוח ללקוחות פרטיים רבים. סוככים יכולים לעזור לנצל בצורה מיטבית מרפסות שמש, חצרות, וגם לשימושים אחרים. למשל קירוי יעיל של כניסות לבתים או של חניות. סוכך למרפסת מספק הגנה יעילה מפני פגעי מזג האוויר, ואפשרויות שליטה מגוונות על מידת ההגנה הנחוצה, כמו גם נוחות ושימוש אוטומטיים. אופני השימוש בסוככי מרפסת רבים, וכך גם מספר הצורות והדגמים שלהם, אז איך עושים סדר בבלאגן ומחליטים כיצד לקנות את הסוכך?

סוכך למרפסת ורטיקל

איך יודעים איזה סוכך מתאים למרפסת שלכם?

כן, יש דגמים רבים של סוככים למרפסת מתוכם אתם תצטרכו לבחור. כמובן שעצה טובה לא תזיק, וחשוב להתאים את הסוכך לצרכים שלכם על מנת להימנע מקשיים לאחר מכן. כך למשל, חשוב לשקול מראש מהם פגעי מזג האוויר העיקריים איתם אתם והסוכך שלכם נערכים להתמודד. כך למשל סוככים קבועים או סוככי מרקיזה עדיפים להתמודדות עם גשם ומים, ולעומתם סוככי הזרועות יכולים להיות אופציה נוחה וזולה יחסית לטובת הצללה קיצית, במקומות שלא נדרשת בהם הגנה משמעותית מפני גשם.

חשבו גם על נוחיותכם

סוככי מרקיזה נשארים פתוחים לאורך כל השנה, בעוד סוככי הזרועות זקוקים לקיפול ופתיחה מחדש בתנאי מזג אוויר מסוימים. גם השימוש המיועד למרפסת יכול לסייע לכם להחליט, משום שאם תרצו לשמור על האפשרות לפתוח ולסגור את הסוכך לנוחותכם, אולי עדיף לבחור בסוכך זרועות קליל יותר. לקיצורו של עניין – חשבו מראש על הצרכים שלכם ועל השימוש אותו אתם מתכננים בסוכך המרפסת על מנת לבחור בצורה הטובה ביותר את הדגם המתאים עבורכם.

סוכך שפטמן

מחירי סוככים למרפסת – במה תלוי המחיר?

כמובן שחלק נכבד נוסף בהחלטה אילו פתרונות הצללה נקנה תלוי ללא ספק במחירו של הסוכך המבוקש. נסביר כאן על חלק מהגורמים המשפיעים על קביעת המחיר אותו תשלמו, ואיתם תוכלו לשחק על מנת להגיע לתוצאה הרצויה והמתאימה ביותר. מאחר שדגמי וסוגי הסוככים למרפסת רבים כל כך, גם המחירים יכולים לנוע בטווחים שונים, וסביר שכל אחד ואחת יוכלו למצוא בסופו של דבר את הפתרון המתאים עבורם.

הגורם המשמעותי הראשון

המשפיע על המחיר הוא אורכו של הסוכך. גודל השטח המקורה משמעותי ומשפיע כמובן גם על אורך הזרועות והחלקים וגם על מחירו הסופי של הבד. לכן רצוי לשקול מראש האם אנו מעוניינים לקרות את כל שטח המרפסת או שאולי נסתפק בקירוי חלקי, בהתאם לצרכים המדויקים שלנו.

הגורם המשמעותי השני

הוא סוג הבד עצמו בו משתמשים, הצבעים והדוגמאות, שיחד עם אורך הבד יכולים לשנות משמעותית את המחיר. בנוסף, תוספת של חומרים חוסמי קרינה עשויה לייקר במידה מסוימת את מחירו של הסוכך, אולם כדאי לזכור שחומרים אלו יפחיתו את עלויות התחזוקה וההחלפה על ידי מניעת דהייה. לצד זאת, גם התקנת מנוע חשמלי תייקר את המחיר ואפילו גובה הקומה המדויקת בה מתבצעת ההתקנה, במידה ונזקקים למנוף.

ייעוץ, התרשמות וקנייה

נכון, יש שאלות רבות שעלינו לשאול על מנת למצוא את הסוכך המושלם למרפסת שלנו, ולכן אתם מוזמנים בחום לבוא ולהתרשם מהדגמים, לשאול שאלות, להתייעץ ולבחון את כלל האפשרויות העומדות בפניכם. אנחנו נעזור לכם להבין מהו הסוכך שאתם צריכים.