ימי גשם עזים לצד קיץ ארוך ושמש יוקדת הם הזדמנות טובה לציין שעוד מוקדם לדבר על מותו של סוכך. במזג האוויר הארץ ישראלי אנחנו ומרפסותינו צריכים להתמודד עם תנאי מזג אוויר לא פשוטים בכלל, ובכל הזמן הזה להמשיך לשמש אותנו היטב לכל צורך אותו משרתת המרפסת. לכן, פתרונות הצללה מסוגים שונים פופולריים מאוד בישראל, כי פשוט אין ברירה.

מדוע סוכך למרפסת הוא פתרון ההצללה המתאים ביותר?

אנחנו סבורים שדווקא סוכך למרפסת הוא פתרון ההצללה העדיף במקרים רבים על פני פתרונות הצללה אחרים כדוגמת יריעות, צלונים או פשוט שמשיות. למה? על כך ננסה לענות כאן ועכשיו.

עמידה איתנה

כאמור, הסיבה החשובה ביותר שבגללה אנחנו בכלל חושבים על התקנת סוכך או כל פתרון הצללה אחר במרפסת שלנו הוא ההתמודדות עם פגעי מזג האוויר. פתרון ההצללה שלנו צריך להגן עלינו בו זמנית מפני אור השמש (גם בעת שהייה במרפסת עצמה וגם למטרות הצללת חדרי הבית), וגם מפני גשם או משקעים אחרים שנפוצים בימי החורף. על אף שהבנייה הישראלית אוהבת את מרפסות השמש, אלו בדיוק פגעי מזג האוויר האלו שהופכים מרפסות רבות לחלל שלא מנוצל היטב לאורך חלקים גדולים של השנה, ולעיתים אפילו מוזנח ונשכח.

הגנה מושלמת – סוכך למרפסת, שמספק עמידות גבוהה מול רוב פגעי מזג האוויר הנפוצים בישראל, בראש ובראשונה הגנה משמש ולצד זאת אטימות מוחלטת למים ולגשם, יכול להיות השקעה קטנה בעלת משמעות רבה. תוספת של סוכך למרפסת יכולה בן רגע להוסיף לכם חלל נוסף לשהייה או אחסון לכל ימי השנה, בהתאם לצרכיכם, להגדיל את שטח הדירה המנוצל ופשוט להעלות את ערכה. הסוככים, בין אם קבועים או מתקפלים, סוככי זרועות או סוככי מרקיזה, עשויים מבד הדראלון הייחודי המספק הגנה מושלמת מפני מים, וכמעט שלא ניזוק מפגעי קרינת השמש.סוכך מעוצב למרפסת

מבחר עיצובים וצורות

כפי שכבר נרמז, קיימים דגמים רבים ושונים של סוככים. זהו יתרון גדול של הסוכך למרפסת, אותו תוכלו להתאים למרפסת שלכם ולטעמכם האישי בקלות רבה. באפשרותכם לבחור בסוככי זרועות ישרים או בסוככי מרקיזה מעוגלים, סוככי מסילות דינמיים או סוככים קבועים שיהפכו את המרפסת שלכם לחדר נוסף. כל אפשרות ויתרונותיה, כאשר גם לאחר שבחרתם דגם באפשרותכם לבחור גם מתוך שלל צבעים ודוגמאות של בד הסוכך כרצונכם.

שליטה ובקרה

יתרון חשוב נוסף של סוכך למרפסת הוא העובדה הפשוטה שרבים מהם נפתחים ונסגרים בהתאם לצורך שלכם. רוצים קצת שמש? אפשר לפתוח. רוצים הגנה מלאה? אפשר לסגור. ניתן להתקין עבור הסוכך מנגנון סגירה ופתיחה אוטומטי, ללא מאמץ, יחד עם שימוש ב”קסטה” לתוכה נגלל הסוכך ומספקת מראה נקי, ללא הפרעות, כאשר הסוכך סגור לחלוטין. לא רק זאת, אלא שניתן אפילו להתקין חיישנים שיהפכו את פעולות הסגירה והפתיחה לאוטומטיות לחלוטין וקלות הרבה יותר.

הגנה טובה עם שליטה נוחה

בניגוד לצלונים ולשמשיות המסובכים, סוכך למרפסת מספק הגנה טובה יותר עם אפשרות שליטה נוחה הרבה יותר. היכנסו למרפסת בחורף והסוכך כבר ייסגר מעצמו.

סוכך מסילות רנדה

סוכך למרפסת – פתרון הצללה יעיל ונוח

אם אתם שוקלים להוסיף פתרון הצללה למרפסת שלכם, ברור שלסוככים יש יתרונות גדולים על פני פתרונות פשוטים יותר כמו צלונים. סוככים למרפסת ייתנו לכם את ההגנה הטובה ביותר מפני מזג אוויר, עם אפשרויות שליטה ובקרה נוחות ופשוטות, וכל זאת במחיר נוח ועם אפשרויות עיצוב מגוונות. בואו להסתכל על כל האפשרויות שעומדות לרשותכם, ואולי תמצאו את הסוכך בשבילכם.