למה סוככים?

  • כי סוככים הם פתרון הצללה נהדר לשמש הקיצית הישראלית
  • כי סוככים מתאימים לכל דירה, בית ובניין: קוטג'ים, וילות, בתים משותפים, דירות גג, דירות גן ומרפסות.
  • כי הסוככים עשויים מהחומרים הטובים ביותר עם זרועות אל חלד (אלומיניום) ומפרקים מיציקות אלומיניום.
  • כי הסוככים הם פתרון מושלם לבתי עסק, וניתן להדפיס עליהם כיתוב או לוגו.
  • כי סוככים ניתנים לקיפול מושלם, היוצר מראה מינימליסטי, נקי ואסתטי.
  • כי הסוככים ניתנים לפתיחה חלקית או מלאה ומאפשרים שליטה מושלמת של הלקוח במידת ההצללה הרצויה.
  • כי סוככים אינם דורשים אישורי עירייה להתקנה ברוב המקרים, ונותנים פתרון מהיר וזול.

מגוון הסוככים שלנו:

סוככי מרקיזה בתל אביב

מרקיזות

סוככי מרקיזות הם גם יפים וגם חזקים, שיחד עם המראה העגול והנעים שלהם מספקים גם הגנה מושלמת על הדלתות והחלונות מפגעי מזג האוויר גם בקיץ וגם בחורף. סוככי מרקיזות הם פתרון...

לקריאה נוספת >
סוכך מסילות ייחודי הפרוש מעל לחדר שמש ומעבר לצל שמספק מוסיף לעיצוב הבית

סוכך מסילות

רק אצל סוככי השרון תמצאו סוככי מסילות וכבלים העמידים ברוחות של עד 80 קמ"ש, עמידים בפני רטיבות וגשם, בעלי תקן חסינות מאש ובנוסף לכל גם בעלי מראה צבעוני, מושך ויפה....

לקריאה נוספת >

סוככי זרועות

הסוכך הפופולרי ביותר, בזכות ולא בחסד. פתרון הצללה המותיר את החלל פתוח ולא מפריע למראה. מצטיין בחוזק ובחומרים עמידים במיוחד, ומאפשר פתיחה חלקית או מלאה וגם קיפול מושלם....

לקריאה נוספת >

סוככי זרועות קסטה

בחירה אלגנטית, המותירה בידי הלקוח את השליטה על מידת ההצללה הרצויה כמו גם מראה אסתטי בעת הקיפול והסגירה. יתרונם הגדול הוא באמינותם, והם מיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות...

לקריאה נוספת >

סוככי חלון

במקום תריס כבד או וילון, סוככי חלון הם פתרון אופטימאלי, מעוצב, חדשני ואפילו ירוק להצללת חלונות, ויטרינות או מפתחים אחרים. בניגוד להצללה פנימית, סוככי חלון מרחיקים את...

לקריאה נוספת >
סוכך מעוצב בשילוב במבוק לעיצוב מושלם

סוככים קבועים

הבחירה החזקה והעמידה ביותר. סוככים קבועים מעניקים לכם הגנה מלאה מפני שמש וגשם בין אם בעסק שלכם, במרפסת, בגינה או בכניסה לבניין. עשוי מפלדה באיכות הטובה ביותר וניתן...

לקריאה נוספת >

מידע כללי

פעמים רבות אנו שומעים את הטענה כי בארץ ישראל שלנו יש בעצם רק שתי עונות: קיץ עם שמש קופחת וחורף עם ימי גשם סוערים. במידה רבה אנחנו מרגישים זאת על בשרנו, ומחפשים את הפתרונות המתאימים לאותן תופעות מזג אוויר שפוקדות אותנו לאורך השנה.

סוככים הם פתרון מושלם להתמודדות גם לצרכי הצללה והגנה מאור השמש, וגם להגנה מגשם ומרטיבות. סוככים באים במגוון צורות ודגמים, ויכולים להתאים לשימוש כמעט בכל מקום. אם אתם מחפשים פתרון הצללה לבית פרטי, לגינה, סוכך למרפסת הדירה בבניין המשותף, לגג וגם לבית העסק שלכם – סוככים הם אפשרות נהדרת. חשוב לציין שבמקרים רבים, ובניגוד לפרגולות הקבועות, סוככים אינם דורשים אישורי עירייה ועל כן יכולים להיות פתרון מהיר ונוח יותר.

כל השיטות וכל הדגמים

סוככים מגיעים בכל מיני דרכים וצורות. הצורה הנפוצה והפשוטה ביותר היא סוכך הזרועות. סוככי זרועות מורכבים משלד אלומיניום אל חלד עליו נפרש הבד הסוכך. סוככים אלו הם בין הדגמים המאפשרים קיפול ופרישה בהתאם למידת ההצללה שהלקוחות מעוניינים בה, ויכולים לנוע בין קירוי מלא, קירוי חלקי או קיפול מושלם. אין פלא שהסוכך הזה נפוץ בישראל, בין היתר בתור סוכך למרפסת, משום שהוא מסוגל להגן גם משמש ישירה וגם מגשם, תוך עמידות ברוחות קלות הנפוצות כאן.

סוככי זרועות רבים מגיעים יחד עם “קסטה“, אליה נגלל הסוכך וכך מתקבל מראה מקופל מינימליסטי ועדין, כמו גם שמירה על אורך חיי הסוכך. יתר על כן, זהו אחד הסוככים הנפוצים ביותר בקרב בעלי עסקים בגלל שהתקנתו אינה דורשת אישור עירייה, ומשום שניתן להדפיס עליו לוגו, כתובת, סלוגן או כל מסר אחר בו מעוניינים בעלי העסק. במקביל לסוככים אלו ממשפחת הזרועות, קיימים גם סוככים מסוגים נוספים שמתאימים למטרות שונות ומשונות. סוככים אלו יכולים לענות על צרכי ההצללה וההגנה מגשם של כמעט כל אחד ואחד.

איזה עוד סוגים יש?

קיימים עוד סוגי סוככים מתקפלים המאפשרים שליטה שלכם על הצל או על מידת ההגנה מגשם שתקבלו (או שיקבלו הלקוחות שלכם). אחד הסוככים המתקפלים המוכרים ביותר הוא סוכך המרקיזה המעוגל. גם סוכך זה מורכב משלד שעליו פרוש בד, והוא מופיע בצורת רבע מעגל. סוכך זה נפוץ בעסקים רבים מסיבות דומות לאלו שבעטיין סוככי הזרועות הם כה פופולריים. במגזר הפרטי נפוץ השימוש בסוככי מרקיזה כדרך נוחה ליצירת מרפסות סגורות, תוך שימוש ביכולת ליצור סוככים המותאמים לגודל המרפסת ולצרכים של כל לקוח.

בנוסף, תוכלו לבחור דווקא בסוככי מסילות וכבלים, סוככים הידועים במראה האסתטי והנקי שלהם תוך שימוש בבדים מהטיב המובחר ביותר. שני סוגי סוככים אלו ידועים במיוחד בחוזקם ובעמידותם, בעיקר כנגד חדירת מים, רוחות וחסינות נגד אש. סוג נוסף של סוככים מתקפלים הם סוככי חלון, אותם ניתן לקבוע בשלל זוויות מעל חלונות ויכולים להוות תחליף מעוצב, יפה וחדשני לווילונות או לתריסים.

סוככים קבועים

לצד כל הסוככים המתקפלים, שיתרונותיהם בצידם, קיימת גם אפשרות להתקין סוככים קבועים. סוככים אלו כמובן אינם מתקפלים ונותרים עומדים על כניהם כל הזמן. ככאלה, הם עמידים במיוחד בפני כל מזג אוויר, כולל רוחות חזקות, אחד הפגעים הקשים עבור הסוככים המתקפלים. בנוסף, הסוככים הקבועים נותנים חופש רב יותר בתחום העיצוב והתכנון.

ניתן לעצב אותם כמעט בכל צורה מתאימה, להתאים אותם לכל מבנה, והם מאפשרים לרוב כיסוי שטח גדול יותר במקרה הצורך. בנוסף, ניתן לשלב בהם גם שימוש בחומרים מסוגים שונים, כמו במבוק, פוליגל או בד PVC, ולקבל מראה מעוצב וייחודי – אך גם פונקציונלי. הסוככים הקבועים מאפשרים שילוב מנצח בין עיצוב לבין ההגנה מהשמש ומהגשם שאנחנו מחפשים.

בד הדראלון

חשוב לציין כמה מילים על הבד הייחודי ממנו עשויים רוב סוגי הסוככים. בד הדראלון מיובא מאירופה וייחודו בעמידותו הגבוהה וביכולתו לשמור על צבעו ועל צורתו לאורך שנים רבות. בד הדראלון מגיע בשלל צבעים ודוגמאות בעזרתם אנחנו יכולים להתאים את הסוכך לצרכים שלכם, ולכל בית, דירה, מרפסת או גינה, בהתאם לסגנון ולהעדפות שלכם. הבד גם נתפר על ידינו אל הסוכך בעזרת חוטים מיובאים בצבעים תואמים, המוסיפים הגנה לבד מפני השמש.

בעקבות התפתחות הטכנולוגיה והחומרים בהם עושים שימוש בתעשיית הסוככים, בדי הדראלון היום עמידים במיוחד ומעניקים גם הגנה מלאה לשלד הסוכך מפני רטיבות. כל זאת תוך שמירה על צבע ועל איכות הבד לאורך שנים ארוכות.

הגנה מפגעי מזג האוויר וגם חיסכון משמעותי באנרגיה

סוככים נותנים לכם לא רק הגנה מהשמש העזה או מגשם זלעפות, אלא גם חיסכון משמעותי באנרגיה, וכתוצאה מכך – בכסף. שואלים כיצד? זה פשוט. הסוככים מסייעים בבידוד כנגד קרינת השמש בקיץ, ומגנים מפני רוחות קלות וגשם בחורף. בצורה כזו נשמרת בצורה טובה יותר הטמפרטורה בתוך החלל הפתוח המוגן בסוכך, ונחסכות עלויות משמעותיות של חימום וקירור במטרה לווסת את הטמפרטורה. בנוסף, מגנים הסוככים מפני קרינת UV מזיקה, בצורה התורמת כאמור גם לשמירה על טמפרטורה נעימה יותר בקיץ, וגם לשמירה על הבריאות והימנעות מחשיפה ישירה לשמש. כל אלו קריטריונים חשובים מאוד גם בדירה הפרטית, ובמיוחד עבור בתי עסק.

שאלות נפוצות

מהם סוככי זרועות קסטה?

סוככי זרועות קסטה הינם סוככים מתקפלים אמינים ואיכותיים, אשר מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות תוך כדי הקפדה ובקרה על כל חלקי הסוכך.

כיצד שומרים על סוכך הזרועות מהרוח?

לבעלי סוככי זרועות הגרים ליד הים, בקומות גבוהות או במקומות בהם רוחות חזקות הינן ענין שבשגרה, אנו ממליצים להשתמש בשבשבת רוח או חיישן רעידות

האם סוככי זרועות עמידים ברוחות?

סוככים מתקפלים אינם עמידים ברוחות סוערות, אבל ישנם סוככים איכותיים אשר ניתנים להפעלה ברוחות חזקות יותר מסוככים אחרים.