סוככים, ריהוט גן ומה שביניהם 

סוככים וריהוט גן ממלאים תפקיד פונקציונלי מובהק, אך ללא ספק, יש להם משמעות עיצובית רבה. כיצד תבחרו סוכך וריהוט גן שיעניקו לכם את האפקט המרשים ביותר? על כך בכתבה הבאה!

סוככים וריהוט גן: סגנון

אחת הדרכים היותר אפקטיביות ליצירת הרמוניה מדהימה ומרשימה בגינה הפרטית שלכם, היא התאמה של סגנון ריהוט הגן לסגנון הסוכך המחפה על הגינה.

הלכתם על ריהוט ראטן סינטטי או על ריהוט עץ?
התקינו פרגולת עץ גדולה ובעלת נוכחות שתהפוך את הגינה כולה להרמונית במיוחד ובעלת מראה אותנטי קסום. אם בחרתם בריהוט גן מאלומיניום, אתם מוזמנים לבחור לכם סוכך אלומיניום, לדוגמא, סוככי זרועות, מרשים שישלים את התמונה. מעבר לכך, הקפידו על התאמה בין עיצוב הסוככים לבין עיצוב ריהוט הגן.

מתחברים למראה אלגנטי ומלכותי?
יישמו את שאיפותיכם על ריהוט הגן ועל הסוככים כאחד. קחו כסאות גן מסוגננים בקווים מעוגלים ורכים, שולחן גן אובלי, ונדנדות מפנקות בעיצוב מעוגל. לאחר מכן, בחרו סוכך מרשים ומסוגנן בעל נגיעות מעגליות, ותקבלו גינה מרהיבה ומלכותית, בדיוק כמו שחלמתם…

אתם בראש היי טק מודרני?
ריהוט גן בקווים חלקים וישרים יעניק לכם את האפקט הרצוי. התאימו לרהיטים סוכך בקווים ישרים ופשטניים, וקבלו גינה יוקרתית להדהים!

בקיצור, לא משנה מהו הסגנון המועדף עליכם ומהן הנטיות העיצוביות שלכם, אל תרכשו ריהוט גן מבלי לחשוב על הסוכך המתאים, והימנעו מהתקנת סוכך בגינה טרם מצאתם ריהוט גן מתאים. גם אם ריהוט הגן והסוכך שתרכשו יהיו מדהימים, כל אחד בפני עצמו, אם לא תצליחו לשמור על קו עיצובי אחיד, התוצאה לא תהיה מושלמת. »למידע נוסף על ריהוט גן

סוככים וריהוט גן: גוון

עוד פרט שחשוב לזכור בדרך להתאמה המושלמת בין הסוכך לריהוט הגן הוא הצבע. מבחר הגוונים העומד לרשותכם גדול, וכל שעליכם לעשות הוא לבחור את אותו הגוון לסוכך ולרהיטים כאחד. פרגולות עץ ניתנות לצביעה כמעט בכל צבע שתעלו על דעתכם, כך שתוכלו לשחק עם הגוונים כאוות נפשכם ולהתאימם לגוון השולט בריהוט הגן. עם זאת, חשוב מאוד להקפיד על שימוש בצבעים איכותיים ועמידים, אשר ישמרו על מראה מרשים לאורך זמן, ולא ימהרו לדהות או להתקלף. זכרו כי סוכך דהוי או מקולף לא יחמיא לגינה שלכם, ועל כן, גם אם ההשקעה בצביעה איכותית בשלב הראשוני הינה יקרה יותר, לא כדאי להסתפק בפחות ממנה.

סוככים וריהוט גן: אווירה

סוככים וריהוט גן הם יוצרי האווירה הדומיננטיים ביותר בגינה הביתית. אם עבורכם, הגינה היא מקום המפלט היומי המשמש להתרגעות פיזית ונפשית לאחר יום עמוס ומתיש, חשוב לבחור בסוככים ובריהוט גן שייעשו לכם כיף בכל רגע מחדש. אחרי הכל, הגינה איננה סלון! מותר לכם להיסחף עם הדמיון! אז בחרו בסוכך ובריהוט שיעלו לכם חיוך על השפתיים ותיהנו מכל רגע!  

pekin