סוככים קבועים מבית סוככי השרון

צור קשר
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

סוככי השרון מתמחה בייצור סוככים עפ"י מידה. לרשותנו מסגריה גדולה, מקצועית ומתקדמת המאפשרת לנו לייצר את הסוככים בהתאמה אישית, עפ"י טעמו האישי של הלקוח בבחירת סוג הקירוי וגוון הסוכך.

מהם סוככים קבועים?

סוככים קבועים הם ממש חלק מהבית. בניגוד לסוככים הקלים, הסוככים הקבועים אינם נפתחים ונסגרים. זוהי קונסטרוקציה קבועה שמטרתה להגן על האזור המבוקש מגשם ושמש. העיצובים הייחודיים והמגוונים נותנים ללקוחות חופש רב בבחירה ובעיצוב, כך שהסוכך הקבוע ישתלב בצורה הטובה ביותר בעיצוב הבית ובמראה המבוקש הכללי. סוככים קבועים משמשים להגנה לאורך כל השנה, כנגד כל מזג אוויר, וניתן למצוא אותם משמשים למטרות רבות כדוגמת הגנה על חלונות, מרפסות, חניות, חדרי אחסון, חדרי כביסה, כניסות לבתים, מעברים ולמעשה כל אזור הצמוד לבית. סוככים קבועים משמשים גם בעסקים רבים.

גמישות עיצובית

בתור חלק קבוע הנוסף למבנה יש חשיבות עצומה, כמובן, לעיצוב ולצורה של הסוכך הקבוע. לכן, סוככי השרון מציעים לכם מגוון עצום של אפשרויות לעיצוב הסוכך הקבוע. החל מסוככים ישרים ופשוטים, ועד בעלי קווים מעוגלים, גליים, קשתות, וכמעט כל צורה רלוונטית אחרת בהתאם לצרכים הייחודיים של הלקוחות. המגבלה היחידה – על צורת הסוכך לאפשר ניקוז מים יעיל לעת חורף. בנוסף, גם מגוון החומרים מהם ניתן לייצר את הסוככים הקבועים נרחב ומעניק אפשרויות. כך אפשר למצוא, לדוגמא, סוככים בעלי שלד ברזל מגולוון וכיסוי בד (דראלון או PVC, קשיח או גמיש), ובמקביל גם סוככים בהם משולבים חומרים כמו פלגל, סנפל במבוק ועוד. בסופו של דבר, תוכלו בוודאות למצוא את הסוכך העשוי בצורה ובאופן המתאים לכם.

בכל מקום שתרצו

אם כן, סוככים קבועים יכולים לשמש גם בעלי עסקים וגם בעלי בתים פרטיים המעוניינים באזורים המוגנים משמש ומגשם לאורך כל השנה, ובעיצוב המותאם במיוחד למתחם המקורה. אם זו חניה או מרפסת, חצר או רחבת כניסה, סוכך קבוע יהיה שם בשבילכם בכל מזג אוויר. עם זאת, יש לציין שבניגוד לסוככים קלים, סוככים קבועים דורשים אישורי בנייה מהרשויות, דבר שיש לקחת בחשבון.

מוצרים דומים

סוכך זיפ מבית סוככי השרון

סוכך zip ורטיקלי

רשת ממונעת נגללת בטכנולוגיה חדישה, חוסמת קרינת UV אך מאפשרת כניסת אור, עם שקיפות שאינה מסתירה את הנוף. לסוכך רשת נגללת חשמלית, המופעלת על ידי שלט או מתג. מתאים...

לתמונות נוספות ופירוט >
סוכך זרועות SOLITAR

סוכך זרועות SOLITAR

סוכך הדגל של חברת סוככי השרון. מגיע באורך של עד 5.90 מטר, וביציאה (עומק) של 4 מטר. חזק, מאסיבי ואלגנטי סוכך זרועות SOLITAR מבית חברת SPETTMANN – פתרון מושלם...

לתמונות נוספות ופירוט >