מרקיזה מתקפלת

  • > מתאים לכל עונות השנה
  • > הגנה גם מלפנים וגם מהצדדים
  • > לא מצריך אישור עירייה ותחזוקה

עובדים עם המותגים המובילים בתחום:

  • Sauleda
  • Dickson
  • העוגנפלסט
צור קשר
מרקיזה מתקפלת למרפסת
סוככי מרקיזה בתל אביב
סוכך מרקיזה עם סגירה בצד
סוכך מרקיזה אדום המותקן על מבנה עם אבנים בראשון לציון
סוכך מרקיזה מבט מבפנים
סוכך מרקיזה עם אריג מפוספס וסגירה מהצד הכוללת חלון
סוכך מרקיזה עם השלמת סוכך עליון המכסה את הנישה של המרפסת ועל ידי כך נותן פתרון מושלם
סוכך מרקיזה להצללת מרפסת המשתלב באופן מושלם עם הבניין
סוכך מרקיזה להגנה על הדלת משמש
סוכך מרקיזה מתקפלת הנותן לחלון הגנה מפני השמש הישירה בקיץ וגם מפני הגשם בחורף
סוכך מרקיזה איכותי עם פסי גימור הנותנים אופי ונוכחות לסוכך
סוכך מרקיזה עם גרפיקה עליו המגדילה את החשיפה של העסק בצורה משמעותית
סוככים מתקפלים מדגם מרקיזה וקבוע אחד ליד השני
סוכך מרקיזה המגן על המרפסת מפני פגעי מזג האויר
סוכך מרקיזה עם השלמה צידית המגדילה את הפרטיות במרפסת
סוכך מרקיזה
סוכך מרקיזה מתקפלת
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

 

סוככים למרפסת צריכים להתאים לכל השנה, לכן סוכך מרקיזה הוא הנפוץ והמוכר מבין כולם - הוא מושלם להצללה בקיץ והגנה מפני גשם בחורף ומיועד לחלונות, ויטרינות, מרפסות קטנות ועוד. הסוכך ניתן לקיפול כאשר אנו מעוניינים לראות את השמיים או הנוף, ולפתיחה כאשר אנחנו מעוניינים בהצללה ובהגנה מפני השמש או הגשם.

מרקיזה למרפסת

סוככי מרקיזה למרפסת נותנים הגנה מושלמת לחלון בכל חודשי השנה ומאפשרים ניצול מירבי של המרפסת. כמו כן, סוכך למרפסת נותן תחושת אינטימיות מלאה מהשכנים, בעיקר בבניינים משותפים.

מרקיזות נותנות מענה למזג האוויר גם בחורף וגם בקיץ, הן אינן דורשות אישור מהעירייה ועלותן זולה יחסית לפתרונות חורף אחרים, כגון סגירת מרפסת בבנייה קלה.

ניתן להשאיר את סוכך המרקיזה במצב פתוח כל ימות השנה ולהשתמש במרפסת כחלל נוסף לבית, בו ניתן לאכסן חפצים ולארח אורחים, וזאת בניגוד לסוככים מתקפלים אחרים, אשר ברוחות חזקות יש לקפלם.

ההתקנה של סוכך למרפסת מרקיזה לוקחת מספר שעות מצומצם, ואחריה הסוכך אינו דורש כמעט תחזוקה. אורח חיים ממוצע שלה נע בין 6 ל-12 שנים, כך שהתועלת לעומת העלות שמקבלים היא עצומה.

הקיפול והפתיחה של סוככי מרקיזות מתבצעים בדרך כלל בצורה ידנית, בגלל הנוחות היחסית של ביצוע הפעולה. עם זאת, ניתן לקבל את הפעלת הסוכך באמצעות מנואלה או מנוע חשמלי, כך שהקיפול והפריסה של הסוכך נעשים באמצעות לחיצת מתג או באמצעות שלט. השימוש במנוע נפוץ במיוחד בסוככים הגדולים.

פעמים רבות אנו מייצרים את החלק הקבוע עם חלונות נפתחים או בד שקוף על פי הדרישה. ניתן לייצר סוככי מרקיזה באורך ורוחב גדולים יותר בהזמנה מיוחדת ובטכניקת יצור מיוחדת.

תיאור טכני -סוככים למרפסת ומרקיזה מתקפלת

סוככי מרקיזה מתאימים לרוחב של עד 6 מטרים ויציאה (מרחק מהקיר) של עד 2 מטרים. כאשר הם נדרשים לכסות שטחים בהם המרחק מהקיר גדול מ- 2 מטרים, נהוג להרכיב את הסוכך משני חלקים: חלק קבוע הצמוד לקיר ועליו את סוכך המרקיזה.

 

שלד סוכך מרקיזה

מרקיזה מתקפלת - סוככים למרפסת

שלד המרקיזה עשוי אלומיניום מעוגל ומחוזק. בעבר הרחוק נהגו לייצר את שלבי סוככי מרקיזות מעץ. למרות יופיו של העץ, הבלאי של השלבים היה רב, היה צורך תמידי לתחזק את השלבים, והשלבים לא החזיקו לאורך שנים. עם התפתחות הטכנולוגיה עברו ליצר את השלבים מאלומיניום.

יתרונם הגדול של שלבי האלומיניום הוא בכך שהם מחזיקים, ללא צורך בתחזוקה כלל, שנים רבות. חומר מתקדם נוסף שמעניק למרקיזה את חוזקה לאורך השנים הוא - אוקולון מועשר אלסטי, אשר כל הצירים והפינות של הסוכך עשויים ממנו. את שלד המרקיזה מייצרים ממספר שלבים.

ככל שהיציאה של הסוכך גדולה יותר מוסיפים עוד שלבים לשלד בכדי לחזק את הסוכך ובכדי לתת לו את צורתו המעוגלת. לדוגמא: מרקיזה עם מרחק מהקיר של מטר מייצרים עם ארבעה שלבים, בעוד סוכך עם מרחק מהקיר של 3 מטרים מייצרים עם 7 שלבי אלומיניום.

רוב רובם של המרקיזות מיוצרות עם צבע שלד לבן, אבל ניתן לקבל את השלד גם בכל צבע אחר על ידי צביעה בתנור של הפרופילים. מבחוץ נראים הפרופילים מלבניים וחלקים אך אם נחתוך את פרופיל המרקיזה של סוככי השרון נראה צלעות חיזוק אשר מקנות לסוכך חוזק נוסף.

 

כיסוי סוכך מרקיזה

מרקיזה טכני -סוככים למרפסת

בעוד השלד של המרקיזה נותן לסוכך את החוזק והמבנה, יופיו של הסוכך נובע מהכיסוי האלגנטי.

רוב סוככי המרקיזה מיוצרים עם כיסוי שימשונית - יריעת PVC גמישה. כיסוי זה נותן הגנה מלאה בפני השמש וגם אטימות של 100% בפני הרטיבות והגשם. יריעות השימשונית מחזיקות מעמד במשך שנים רבות , וניתנות לשטיפה וניקוי.

ניתן לקבל סוכך למרפסת עם כיסוי של בד אקרילן מיוחד לסוככים – דראלון. יתרונו הגדול של בד זה הוא מראהו הנקי והיוקרתי וכן המגוון הרחב של הצבעים והדוגמאות שניתן לקבל אותו. לסוככי השרון בדי דארלון בלעדיים אשר עמידים ב- 100% לרטיבות (בדי הדראלון ה"קלאסיים" המשווקים אינם נותנים את העמידות המלאה)

העמידות לרטיבות של בדי הדראלון הבלעדיים ויופיים גורמים לכך שיותר ויותר אדריכלים ולקוחות מעדיפים להזמין אותם כשמדובר בהזמנה של מרקיזה..

כאשר יש גשם יש צורך לפרוש את הסוכך, מכיוון שכאשר הסוכך אסוף אל הקיר ויורד גשם המים נאספים בכיסוי אשר בין השלבים של הסוכך, ולא זורמים מעליו בחופשיות כפי שהם זורמים כאשר הסוכך פתוח. איסוף מים זה על השלבים גורם, לאורך זמן , לעיוות של הפרופילים.

הייחוד של המרקיזה בסוככי השרון מבין כל הסוככים למרפסות היא שכאשר מעוניינים בקיפול המרקיזות גם בגשם, אנו מייצרים סוככי מרקיזות עם פתחי ניקוז קטנים בכיסוי המנקזים את המים ובכך מאפשרים את לקפל את הסוכך גם בגשם.

מוצרים דומים

מרקיזות

סוכך מרקיזה הוא פתרון מעולה לכל עונות השנה לקיץ ולחורף. הסוכך מתקפל ולכן אינו מצריך אישורי עיריה כלל. יתרונות סוכך מרקיזה • סגירה היקפית למשטחים פתוחים ובעיקר...

לתמונות נוספות ופירוט >
סוכך זרועות חלון בנט

בנט

מעניק הגנה משמש נמוכה. מתאים להצללת חלונות, וטרינות ומפתחים רחבים.

לתמונות נוספות ופירוט >