הישיבה בגינה היא אחת החוויות הגדולות של החיים, מדובר ברגעים קסומים שבהם אנחנו מתנתקים לכמה דקות או לכמה שעות מהעולם ופשוט נרגעים, נחים ונהנים. אבל מה קורה כאשר אנחנו רוצים לשבת בגינה אבל השמש נמצאת באמצע השמיים? שמש חזקה ויוקדת היא לא רק מטרד שגורם לנו לסבל, היא גם יכולה להיות מאוד מסוכנת ובדיוק בשביל זה אתם זקוקים למחסה שיהפוך את השמש ממטרד מרגיז למרכיב נחמד בישיבה שלכם.

 

לשבת בגינה גם ביום חם

רשת צל לגינה או מפרשי הצללה הם הפתרון המושלם עבור כל מי שרוצה להיות לא להיות תלוי במזג האוויר, עבור כל מי שרוצה להחליט מתי לשהות בגינה ללא קשר לשעה ועבור מי שלא רוצה לקחת סיכונים ולא להיות חשוף לשמש זמן ממושך. רשתות צל ומפרשי הצללה מגנים עליכם מפני קרני השמש המסוכנות אך אינם חוסמים את האוויר וכך למעשה אתם גם לא מרגישים את קרני השמש וגם לא סובלים מהחום שכן האוויר שעולה למעלה מתאוורר ומתמזג עם האוויר שנכנס.

האזור שמתחת לרשת הצל הוא מואר, הוא אינו סגור וחסום באופן מוחלט ולכן אתם יכולים לשבת בגינה בנעימות ונינוחות וגם לראות היטב את מה שקורה סביבכם. רשתות צל טומנות בתוכן עוד יתרונות רבים אך בראש ובראשונה הן מגנות עליכם מפני השמש שיכולה להיות נעימה וחמימה אך גם שורפת ומסוכנת.

 

לא רק הגנה מפני השמש

אז כפי שכבר קראתם, רשת צל לגינה מגנה עליכם היטב מפני השמש אך זהו אינה היתרון היחיד שלה. רשתות צל שומרות על הגינה שלכם גם מפני לכלוך, עלים, מזיקים, רוחות וכל מה שאנחנו לא רוצים בעת הישיבה שלנו בגינה. הרשת למעשה חוסמת מכם את כל הדברים שיכלו להפריע לכם.

רשת צל מגנה עליכם לא רק מפני השמש אלא גם מפני מטרדים נוספים. נסו לדמיין את העץ בגינה שלכם בעונת הסתיו, לאן נושרים את העלים שלו? לקרקע כמובן, בעזרת הרשת תוכלו למנוע מהעלים האלו לעוף על ראשכם בעת הישיבה. אל תתפשרו, שאתם רוצים לנוח מצרות היום יום אתם רוצים שזה יהיה מושלם ולפיכך אתם זקוקים לכל האופציות העומדות לרשותכם- רשת צל היא אחת הדרכים שלכם.

 

לסמן את השטח שלכם

מטרה נוספת של רשת הצל היא סימון טריטוריה. ברגע שאתם מכסים את הגינה שלכם בעזרת רשת צל אתם למעשה מראים לשכנים מהו השטח שלכם ומהו השטח שלהם. רשת הצל מבדילה את הגינה שלכם מהגינות הפרטיות האחרות, היא מפארת אותה, היא שומרת עליה והיא מסתירה מכולם את מה שקורה במקום הפרטי שלכם.

רשת צל לגינה מסדרת לכם ישיבה מלאה בהנאה, אתם יכולים לשכוח מהשמש הקופחת, מהחום הכבד, מהרוחות החזקות, מזוהמה שיש באוויר ופשוט ליהנות מהבריזה הנעימה שמלטפת את פניכם.

 

צל בגינה