אנו ב’סוככי השרון’ גאים להציג בפניכם את פתרונות ההצללה המתקדמים שלנו, אשר מגיעים במגוון צורות ומותאמים בדיוק לצרכיכם ולטעמכם האישי. פתרונות ההצללה שלנו בטיחותיים ב-100%, ומונים:
מגוון רחב של בדים – הבדים שאנו מציעים הנם מבד דרלון, פי.וי.סי או דגמים המיובאים בלעדית מחברת ‘דיקסון’. הבדים ניתנים בדוגמאות שונות, מגנים משמש וממים ועמידים במשך זמן.
– רשתות או מפרסי הצללה איכותיים – המפרסים הם פתרון צבעוני ומודרני, המגן מפני קרינת UV ומוסיף חן לכל נוף. הרשתות יוצרות מזג אוויר נעים בכל תנאי, יפות בפשטותן וניתנות לקיפול בחורף.
סוככים נהדרים לקיץ – הסוככים הם הפתרון הטוב ביותר לשמש הקיצית, הן בשל הצל והנועם שהן יוצרות תחתיהן והן משום האלגנטיות הרבה שלהם. אנו מייבאים ומייצרים מגוון רב של סוגי סוככים.
סגירות חורף אטומות – הפתרון הטוב ביותר להגנה מפני הגשם והרוח, אשר אינו פוגם בתחושת ה”בחוץ” ומותיר את החלל מואר ונעים. מכיל אפשרויות קיפול רבות לבחירתכם, ועשוי בד איכותי.
פרגולות במגוון סוגים – ייצור טכנולוגי מתקדם; החל בפרגולות המבקרות על מזג האוויר במרפסת וכלה בפרגולות בעלות מערכת לניקוז מים. אפשרות לחומרי ייצור שונים. מעניקות נופך יוקרתי      לסביבתן.
– סגירות אלומיניום מקצועיות – הפתרון המשתלם ביותר, הנבנה במהירות הבזק ומעניק תחושת מרחב גבוהה ומראה מקצועי לבתי עסק ומסעדות. מבודדות מן החוץ, נקיות וניתנות לפירוק בסוף העונה.
– הצללה מתקדמת – יריעות PVC איכותיות מהרגיל מקנות לפתרון הצללה זה יעילות רבה ומקיפה. ניתן לפתוח ולסגור את המערכת, לצרף תאורת LED ועוד. אישור ההצללה אל מול הרשויות הנו מהיר מאוד.

בחרו בפתרונות ההצללה המקצועיים ביותר בארץ

אנו גאים לספק לכם פתרונות הצללה מיטביים, לאור הידע הרב שצברנו ביותר מ-30 שנות פעילות. עובדי החברה תכננו, ייצרו והתקינו כעשרות אלפי פתרונות הצללה, ויוכלו להתאים את התוצר לדרישותיכם המדויקות ולשביעות רצונכם. חשוב שתדעו להתאים את פתרון ההצללה המיטבי בעבור המטרה האישית שלכם. כשם שחברת ‘סוככי השרון’ מתמחה בהצללת מקומות גדולים, על פי דרישות ארכיטקטוריות ובתנאים מחמירים, כך החברה מיומנת גם בעבודות הצללה פשוטות, בשביל האדם הפרטי או בהצבה זמנית.

אז איך מחליטים בנוגע לפתרון הצללה?

הביטו במגוון שישנו באתר והחליטו: כמה כסף אתם מוכנים להשקיע בפתרון ההצללה? האם פתרון כזה או אחר מוצא חן בעיניכם מבחינה אסתטית? האם נדרשת לכם בקרה על מזג האוויר או מערכת המים באזור, או שמספיק בד או רשת לשם השגת המטרה? לפי שיקולים אלה, בחנו את האפשרויות השונות המוצעות ללקוחותינו והבינו מה יקלע בדיוק לצרכיכם.

הצללה שטח פתוח

הצללה לכל שטח, מכל סוג ובכל גודל

היות ופתרונות ההצללה של ‘סוככי השרון’ עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר (לרבות אישור לתקן האש הישראלי 5093), החברה מוכוונת להתקנתם גם במקומות בעלי סטנדרטים גבוהים, כגון בריכות שחייה ובתי חולים. לפיכך, לא משנה היכן אתם רוצים את פתרון ההצללה שלכם – אנו נוכל לספק לכם את מבוקשכם, ולעצב בעבורכם תוצר שישפר משמעותית את איכות חייכם ואת מראה המקום המבוקש. לא בכדי, חברת ‘סוככי השרון’ זכתה במכרז של השלטון המקומי לייצור והתקנת רשתות צל בעיריות ובגנים ציבוריים.

פתרונות הצללה לפי מטרה

מתכננים אירוע? רוצים להזמין את כל המשפחה למנגל? מחפשים לקשט את המרפסת בסככה יפה ומתוחכמת? פתרונות ההצללה של ‘סוככי השרון’ מספקים מענה גם לדרישות כאלו, כמו גם לרצונות עסקיים שונים. אנו גאים לספק לכם פתרונות הצללה מצוינים: את האלגנטיות, המודרניות והתחכום שבפתרונות ההצללה השונים, וכן את היעילות, ההתאמה לסביבה והיתרון מול מצבי מזג-אוויר שנדרשים מהמוצר המצל. חברת ‘סוככי השרון’ שמה לנגד עיניה את טובת הלקוח בכל עת, ומתחייבת לסיפוק השירות הטוב ביותר שניתן בתחומי ההצללה.

‘סוככי השרון’ – החברה המובילה בארץ לייצור, ייבוא, שיווק והתקנה של פתרונות הצלה מגוונים