סגירות חורף בריכות שחייה

  • > פתרון איכותי, במחיר אטרקטיבי ביחס לאלטרנטיבות
  • > התאמה מלאה לצרכי המקום וגודלו
  • > זמן הקמה מהיר

עובדים עם המותגים המובילים בתחום:

  • Soltis
  • Dickson
  • העוגנפלסט
צור קשר
סגירת חורף בריכת שחיה
סגירת חורף בריכת שחיה
סגירת חורף בריכת שחיה
סגירת חורף מבואה לבריכת שחיה
סגירת חורף בריכה
סגירת חורף לבריכת שחיה
סגירת חורף בריכת שחיה
סגירת חורף בריכת שחיה
סגירת חורף בריכה
סגירת חורף בריכת שחיה
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

סגירות חורף בריכות שחייה

סגירות בריכות השחיה שלנו הינן פתרון פרקטי ואסטטי. מכיוון שאנחנו מפעל יצרני מוביל ניתן לקבל את הסגירות בהתאמה אישית לבריכה ולצרכים המיוחדים של המקום.

סגירת חורף פריקה לבריכות שחיה היא תחליף לבנייה כבדה כגון בלוקים, סגירת אלומיניום, עץ וכדומה. אחד היתרונות שלה הוא היכולת לספק את הסגירה כמעט בכל מידה נדרשת, גם בגדלים גדולים. כאשר לכל הסגירות ניתן אישור קונסטרוקטור.

יתרון משמעותי נוסף של סגירת החורף לבריכות שלנו הוא המחיר. סגירת הבריכה שלנו תחסוך לך כ-60 אחוזים לעומת עלות של סגירה מאלומיניום.

בנוסף, לסגירה יתרון נוסף של מהירות עבודה והתקנה גבוהים, המאפשרים השבתה מינימאלית של הפעילות בבריכה ועמידה בזמני פרויקט אתגריים.

את הקירות / מסכים ההיקפיים ניתן לבנות באמצעות מסגרות קבועות, כאשר הבד נפתח על ידי רוכסנים במסגרת עצמה, יצור בצורה זו מאפשר אטימה מוחלטת מן הצד האחד. ויכולת פתיחה מלאה של הבד או החלונות מן הצד השני – בחלונות "רגילים" צריך להשאיר כשליש או חצי מן החלון סגור מכיוון שהחלונות נעים לצדדים, אחד על השני. ואילו בפתרון זה החלונות או המסכים נגללים למעלה ויוצרים פתח אור מלא.

בנוסף, ניתן לשלב רשתות למניעת כניסת חרקים לחלונות ולמתחם הכניסה, היתרון הוא היכולת לאוורר ולהאיר את המקום, ללא מטרד החרקים.

הקונסטרוקציה של הסגירות עשויה מברזל מגולוון , כאשר ניתן לקבל את הקונסטרוקציה בכל גוון RAL על פי בחירה, וזאת בכדי להתאים את הצבעים למקום. בכדי לשמור על קו נקי ואסטטי ניתן לשלב בתקרה בד PVC בחלק העליון וגבס בחלק התחתון דבר שמשפר גם את הבידוד.

על פי רוב, קל יותר לקבל אישור מהעירייה לסגירות שלנו מכיוון שהן נחשבות למבנה קל. לכן, זמן ההמתנה לאישור קצר יותר והסיכוי לקבלו גבוה יותר.

מוצרים דומים

סגירת חורף בית קפה

סגירות חורף בתי קפה ומסעדות

סגירת חורף המשלבת תקרה קבועה או מתקפלת ומסכים אנכיים מסביב היוצרים מתחם נעים, חמים וסגור בגשם.

לתמונות נוספות ופירוט >
סגירת חורף לבית פרטי מדויקת ואסטטית

סגירות חורף למרפסת

הדרך הטובה ביותר והזולה ביותר ליהנות מהמרפסת או מהחצר שלך גם בחורף. הדפנות ניתנות לגלגול כך שניתן ליהנות מהאוויר בחוץ כשאין גשם ומצד שני, לקבל מעין חדר נוסף...

לתמונות נוספות ופירוט >