אלבטרוס

עובדים עם המותגים המובילים בתחום:

  • palm
צור קשר
הצללה מתקדמת - אלבטרוס - סוככי השרון
הצללה מתקדמת פתוחוה מסוג אלברטוס - סוככי השרון
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות >

אלבטרוס

מערכת ההצללה המתקדמת מדגם אלבטרוס גם היא משלבת בין מראה סוכך מודרני וייחודי, לבין יתרונות בולטים של מערכת הצללה מתקדמת שהופכת את המרפסת, את החצר או את חצר העסק, למקום חדשני, מעודכן ומזמין. השימושים במערכת ההצללה המתקדמת הזו רחבים במיוחד, מפני שצורת הסוכך פופולרית במיוחד בקרב מעצבים ואדריכלים גם עבור שימוש בבתים פרטיים וגם עבור שימוש בבתי עסק. אם חלמתם להפוך את המרפסת שלכם, את החצר האחורית או את הכניסה לבית למקום מוצל ומוגן שקורא לאורחים לבוא ולשבת, מערכת ההצללה המתקדמת Albatross היא בדיוק בשבילכם.

איך ומה

מערכת אלבטרוס ייחודית בעיצובה המעוגל קלות, הנותן לה רכות ועדינות ומבדיל בינה לבין מערכת Panorama. בדומה למערכת ההצללה המתקדמת מדגם פנורמה, גם למערכת ההצללה אלבטרוס אין עמודי תמיכה קדמיים, ועל כן היא מאפשרת שמירה על שדה ראייה רחב, ישיר וללא הפרעות, מתאים בדיוק למרפסת הצופה אל האופק. מערכת הצללה מתקדמת בעלת עיצוב פתוח יכולה להתאים גם לבתי העסק שלכם, וגם לקירוי מתחמים גדולים ונרחבים, שוב תוך שמירה על נוף שהוא חלק מהחלל שלכם. שני דגמי אלבטרוס הבולטים הם הדגם מסדרת Eco (Albatross Eco Curved Suspended) והדגם Albatross Curved Suspended.

ובשורה התחתונה

למערכת ההצללה המתקדמת אלבטרוס עיצוב מרשים ויוקרתי, אך קליל ומלא חן, הצופה בחיוך אל אלו המתכנסים תחתיו, ונהנים מהנוף המשתרע לרגליהם. אלבטרוס הוא פתרון הצללה מושלם לאלו המעוניינים ליהנות מנופים מרהיבים מחצר ביתם תוך הנאה מהגנה מפני פגעי מזג אוויר. העיצוב הקליל כמו כנפה של ציפור, מאפשר גם לבעלי עסקים או מבני ציבור לשמור על חללים פתוחים, לחסוך במקום ולאפשר תנועת אנשים, תוך שמירת יתרון של הגנה מפני שמש וגשם, ואווירה נעימה לישיבה או שהייה. מערכת ההצללה מדגם אלבטרוס מגינה עליכם בכנפיה ושומרת על חלל פתוח וזורם.

מוצרים דומים

פתרונות הצללה לגני אירועים - סוככי השרון

קורל

קורל היא מערכת הצללה מתקדמת עם טאץ' עיצובי ייחודי, בעלת קימורים עדינים שהופכים אותה לפתרון ההצללה שאתם רוצים לאותה פינה נעימה בגינה, בה תוכלו להתרווח ולצפות...

לתמונות נוספות ופירוט >