ראשי קטלוג פרופיל צור קשר מאמרים המלצות English
פרגולות
דקים

שם:
טלפון:
יישוב:

< לחץ כאן לתמונות נוספות

פרגולות עץ איכותיות

פרגולות יחודיות עם קווים מושלמים. מגוון צבעים רחב ועיבוד העץ מבליט את קווי הטבעת. בתכנון וביצוע מוקפדים מתקבלת פרגולה מפוארת מקורות עץ אורן פיני מלא ומשובח. חיפוי עליון ע"י סרגלי הצללה, רשתות עץ וכן סוגי במבוק וזרדים במספר דוגמאות. ניתן לקרות את הפרגולה מעל העץ עם פלרם, פוליגל, פוליקרבונט, פרספקס או זכוכית להגנה בפני גשם. ייחודי לסוככי השרון! אפשרות לסגירה היקיפית אם אלומיניום דמוי עץ וזכוכית - ובעצם יצירת חדר.

בנוסף ניתן לבצע פרגולה עם גג הזזה חשמלי מותאם.

ברשותנו מגוון רחב של פרגולות :

פרגולות גושניות

לפי הזמנות מיוחדות, מאופינת בפרגולה עיצובית בעלת קורות גסות רחבות . בעשור האחרון פרגולה מאוד עכשווית. ניתן לקבל לפי הזמנות וצורות מיוחדות , ניתן לקבל גם עם קורות מעוגלות. הפרגולות הגושניות מגיעות בדרך כלל עם במבוקים עבים מושחלים עם כבל פלדה, נהוג לשים כסוי לגשם, סנטף או פלרם. במקרה והלקוח מעוניין למנוע את רעש הגשם ניתן לשים מעל הפלסטיק במבוק שיזף.

פרגולות סרגלי הצללה

בפרגולות סרגלי הצללה 45 מעלות הלקוח יכול לקבוע את עוצמת הצל וצפיפות הסרגלים. פרגולות סרגלי הצללה נקיות מבחינת קו, קלות לעיין ויחסית לא יקרות. ניתן לקבל את הפרגולות הללו גם עם כיסוי סנטף מעל הסרגלים להגנה בפני הגשם, עם רשתות הינומה כתוספת או מצחיות בהמשך הפרגולה. רשתות ההינומה נועדו בכדי למנוע כניסה של השמש החזיתית או הצידית מתחת לקו הפרגולה.

פרגולות רשתות

יתרונן הגדול של פרגולות רשתות הוא במראה היוקרתי שלהן. פרגולות אלה מגיעות עם רשתות בצורת מעויין או 90 מעלות, כאשר ניתן לקבוע את גודל הפתח של הרשת ועוצמת האור הנכנס. בסוככי השרון ניתן לשלב בין הרשתות לבין סרגלי הצללה. החסרון של פרגולה מסוג זה הוא התחזוקה הרבה אותה היא דורשת.

פרגולות רעפים עם ציפוי נוטרפדר

פרגולות להיט ב5 שנים האחרונות , בפרגולות אלה הקירוי נעשה על ידי שינגלס - יריעות ביטומנית (רצועות זפת עם ציפוי גרנולית) במקום הרעפים. היתרון של קירוי זה הוא היכולת לבצע את הפרגולה עם שיפוע מתון יותר מאשר השיפוע הנדרש בפרגולות רעפים. מינימום של 13 מעלות במקום מינימום של 30 מעלות לפרגולות רעפים. יריעות ביטומניות. השינגלס מגיע מארה"ב.

חיפויים לפרגולה (לחץ להגדלה)

רשת הצללה במבוק עבה במבוק דק (זרדים)

חיפוי פרגולה רשת הצללה חיפוי פרגולה במבוק עבה חיפוי פרגולה במבוק דק
בניית אתר ע"י imoon פיתוח תוכנה Site By Magenta